kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-10-2018, 11:36
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie Skuteczne odchudzanie

Kiedyś wydawało mi się, że samemu można zabrać się za odchudzanie bez szczególnej wiedzy. Jednak jak po dłuższym czasie nie widziałam efektów mojego odchudzania wolałam zgłosić się po pomoc do profesjonalistów. Teraz wiem że korzystanie z pomocy takich trenerów http://bodyhero.pl/trening-i-konsultacje/ szybciej pomogą nam osiągnąć upragniony cel.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-10-2018, 07:19
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 655
Domyślnie

Nie trzeba posiadać jakiejś specjalistycznej wiedzy, by skutecznie pozbyć się nadmiaru kilogramów. Według mnie zamiast korzystać z pomocy trenerów, którzy rzadko kiedy są wystarczająco dobrzy w tym co robią, lepiej zamówić sobie catering dietetyczny Wygodna Dieta. Wystarczy jeść codziennie dostarczane każdego dnia przez firmę posiłki, by już po paru tygodniach zobaczyć dobre rezultaty. Sama schudłam z dietą pudełkową Warszawa kilkanaście ładnych kilogramów i nawet jakoś bardzo się przy tym nie namęczyłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-10-2018, 15:12
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

A co myślicie o cateringu dietetycznym ?Osobiście jestem zdania, że warto zamawiać taki catering dietetyczny, bo tylko w ten sposób jesteśmy w stanie ograniczyć podjadanie czy też zredukować ilość spożywanych kalorii. Fajne diety pudełkowe mają w Jakiepudełko fit posiłki w kolorach tęczy także wyglądają bardzo apetycznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-10-2018, 13:28
szyszka89 szyszka89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 18
Domyślnie

Z tym odchudzaniem to ciężka sprawa bo wymaga ono wielu wyrzeczeń. Ja teraz chcę zrzucić trochę kilogramów i ograniczam jedzenie, staram się też zdrowiej jeść i zaczęłam się ruszać. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
__________________
Perfumeria internetowa https://esentire.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-11-2018, 17:14
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Polecam też przy okazji pomyśleć o takim rozwiązaniu jak detoks organizmu. Z reguły wykonuje się go jeszcze przed rozpoczęciem diety. Koniecznie poczytajcie na ten temat na stronie e-natureslab - detoks organizmu. Moim zdaniem jest to wiedza całkiem przydatna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-11-2018, 10:02
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Ja ostatnio znalazłam taki sklep z bielizną Orirose http://orirose.pl/ gdzie w ofercie mają bieliznę korygującą ,wyszczuplającą oraz antycellulitową. Skuszona pozytywnymi opiniami innych klientek kupiłam pas poporodowy - jestem po 3 miesiącu od porodu i już po miesiącu widzę efekty. Powoli znika zwisający brzuszek i czuję się już o wiele lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-11-2018, 10:23
dariusz3326776 Mężczyzna dariusz3326776 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 1
Domyślnie

W tym kraju bardzo trudno jest się odchudzić według mnie.
__________________
aplikacje dedykowane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-11-2018, 18:32
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Mnie się udało odchudzić dzięki cateringowi dietetycznemu. Zamawiam z Wygodnejdiety- dzięki nim jem zdrowo, smacznie, świeżo i co ważniejsze regularnie a to bardzo pomaga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-11-2018, 23:42
grzesiowa grzesiowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

Cytat:
Napisał dariusz3326776
W tym kraju bardzo trudno jest się odchudzić według mnie.

A co to znaczy? jasne że się da, wystarczy dobrze to zaplanować i czasem sięgnąć po pomoc. Odchudzanie w dużej mierze polega na konsekwencji w działaniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-11-2018, 14:23
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Co ma do tego kraj w jakim się mieszka? Może w Korei Północnej trudno przytyć, ale wątpię, ze ktoś ze względu na swoją figurę miałby ochotę tam zamieszkać...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.