kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 31-08-2018, 07:22
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie Pachnące pranie

Jakos nie wiedziałam gdzie to pytanie zadać, mam nadzieję, że tutaj będzie ok. Co robić, żeby pranie pachniało? Latem jak suszę na balkonie to jest ok, ale jesienią czy zimą już pranie nie pachnie wcale
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-10-2018, 13:39
Roarrra Roarrra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 196
Domyślnie

No to na pewno jest to kwestia odpowiedniego proszku do prania. Zobacz sobie propozycje produktów od Surf. Ich proszki, płyny i kapsułki do prania są bardzo wysokiej jakości. Głównie charakteryzują sie tym, że mają wiele ciekawych wariantów zapachowych. Możesz wybrać coś z zapachów Irys i wiosenna róża, Tropikalna lilia Ylang Ylang , Biała orchidea i jaśmin, wszystkie sa ciekawe A pranie po każdym wychodzi doprane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-10-2018, 21:26
Tomko Mężczyzna Tomko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja używam niemieckiego płynu do płukania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-10-2018, 10:17
wojciech443 Mężczyzna wojciech443 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie

Moim zdaniem to chyba jest normalne że pranie pachnie. Gorzej by było jakby te pranie w ogóle nie miało zapachu.
__________________
crm1.com.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-09-2019, 11:17
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie

Sęk w tym, że nie wszytskie środki piorące się sprawdzają i bywa, ze jednak pranie nie pachnie. Jednak od dłuższego czasu już używam proszku surf i jest super. Zapach długo się utrzymuje, takiego efektu oczekiwałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-06-2023, 11:37
jquigley's Avatar
jquigley jquigley is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2023
Miasto: Limanowa
Posty: 4
Domyślnie

Podstawą tego, aby pranie ładnie pachniało jest dobry i jakościowy płyn do płukania. Niestety wiele tanich, dyskontowych płynów do płukania jest słabej jakości, a pranie bo ich użyciu pachnie znikomo lub tylko przez krótki czas. Mnie zależałoby na zakupie takiego płynu, którego zapach będzie intensywny i będzie się utrzymywał na ubraniach przechowywanych w szafie. Czy wiecie może jakiej marki płyny do płukania spełniłyby moje oczekiwania? Samej udało mi się natrafić na ofertę takiego płynu - https://www.golddrop.eu/pl/pdt/plyn-do-plukania-tkanin z trzema zapachami do wyboru: zmysłowa orchidea, łagodna lilia wodna i delikatna lawenda. Który z tych zapachów byście wybrali? Czy ktoś z was może używa któregoś z tych płynów?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 13-07-2023, 23:16
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

A co byście powiedzieli na pachnące i ekologiczne pranie? Ja coraz częściej patrzę na składy produktów które kupuje, również z chemii gospodarczej. Takie kapsułki do prania jak https://ludwikekologiczny.pl/kapsulk...a-2-in-1-caps/ mają rozsądny skład, pozbawiony zbędnej i szkodliwej chemii a pranie w takich kapsułkach zapewnia czystość i piękny zapach ubrań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-02-2024, 12:48
annika97 annika97 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 240
Domyślnie

Cytat:
Napisał benjaminka
Jakos nie wiedziałam gdzie to pytanie zadać, mam nadzieję, że tutaj będzie ok. Co robić, żeby pranie pachniało? Latem jak suszę na balkonie to jest ok, ale jesienią czy zimą już pranie nie pachnie wcale

Ja używam kapsułek do prania z tej serii - https://sklepinco.pl/marka/biostar-cleaning-products/ i dodatkowo płynu do płukania, zazwyczaj lenor lub cocolino i super pachnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-02-2024, 13:22
abrown's Avatar
abrown abrown is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2024
Posty: 4
Domyślnie

Mam z tym problem... najczęściej to czarne pranie nie pachnie zbyt ładnie. Dlaczego?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.