kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 06-08-2019, 14:31
witka witka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 25
Domyślnie

Wydaje mi się, że jeśli mieszkanie jest jednostronne i ma duże okna albo/i przeszklony balkon to jakakolwiek klimatyzacja to podstawa. Latem może być tam tak gorąco, że nie da się wysiedzieć, a nawet późnym wieczorem nie zbijemy takiej temperatury. Teraz klima to już też nie jest wielki sprzęt i wydatek, wystarczy tylko dobrze wybrać urządzenie do oczekiwań i powierzchni mieszkania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 14-08-2019, 16:08
Witkarrek Mężczyzna Witkarrek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 61
Domyślnie

Wygodna rzecz Warto według mnie postawić na klimatyzacje, choćby też ze względu na zdrowsze powietrze, a także i ogrzewanie, nie tylko chłodzenie. Na pewno trzeba będzie odpowiednio dopasować klimatyzator do waszego pomieszczenia. Jeżeli o to chodzi to w firmie https://erco-lodz.pl/klimatyzacja/kl...lowa/będziecie mogli liczyć na świetne rozwiązania dla przemysłu jeżeli chodzi o klimatyzacje, także i klimatyzatory dla biur i domów. Mają różne urządzenia, a także służą fachową radą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 07-10-2019, 11:26
asiachmiel asiachmiel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 14
Domyślnie

Moim zdaniem taka klima nie jest niezbędna jeśli mamy mieszkanie dwustronne i da się je wywietrzyć, nawet w te cieplejsze dni. Znacznie gorzej, jeśli mieszkanie jest jednostronne - wtedy klima to temat godny uwagi, bo latem w takim mieszkaniu są zdecydowanie mało komfortowe warunki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 02-04-2020, 09:43
lopew Mężczyzna lopew is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 10
Domyślnie

JA postawiłem za to na wentylację z klimatyzacją. To dużo lepsze rozwiązanie, bardziej kompleksowe. Więcej o tego typu rozwiązaniach można poczytać na https://www.wojwent.com/wentylacja-m...-klimatyzacja/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 14-04-2020, 22:04
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Moim zdaniem warto zamontować klimatyzację w mieszkaniu. Sama mieszkałam w bloku przez wiele lat i było bardzo gorąco. Gdybym miała wrócić do bloku zainwestowałabym w Klimatyzatory MultiSplit - http://problast.com.pl/ i cieszyła sie chłodem podczas upałów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 31-08-2020, 12:19
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

ja tez się tak zastanawiałam i w końcu stanęło, że w tym roku robimy rekuperatory, które mają filtry CleanPad Pure Home 300v prefiltr a za rok w okresie wiosennym zamontujemy klimatyzator, szczególnie mi potrzebny w sypialni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 03-09-2020, 15:17
karolmis12 Mężczyzna karolmis12 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 69
Domyślnie

Może poczytajcie na temat ogrzewania gazowego na stronie amerigas opinie 2019
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 06-09-2020, 21:24
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

A jakie właściwie masz przeciwwskazania przed kupnem i montażem klimatyzacji w mieszkaniu? Nie jest to tylko i wyłącznie rarytas, na jaki mogą pozwolić sobie właściciele domów, wystarczy, że zgłosisz się do dobrych montażystów, a w Warszawie na pewno takimi są https://jtlsklima.pl/montaz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 20-09-2020, 18:13
staranawagarach Mężczyzna staranawagarach is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 62
Domyślnie

Gdy decydujemy się na remont powinniśmy pamiętać o wielu istotnych rzeczach które na pierwszy rzut oka są nieoczywiste, jak np instalacje elektryczne czy instalacje sanitarne. Najczęstszą przyczyną wymiany tej pierwszej jest upływ czasu. Zużyte i niesprawne kable elektryczne tracą nie tylko na użyteczności, ale potencjalnie mogą także stanowić zagrożenie zdrowia lub życia. Wymiana instalacji elektrycznej to praca zdecydowanie dla specjalistów elektryków, niebezpieczeństwo wynikające z pracy z prądem elektrycznym jest bardzo znaczne i należy bezwzględnie uważać, aby bez odpowiedniej wiedzy i przeszkolenia nie próbować samodzielnych manipulacji przy okablowaniu. Nietrudno stwierdzić, że montaż kabli elektrycznych to zadanie nie dla laika. Podobnie, choć już nie tak niebezpiecznie sprawa wygląda w przypadku instalacji sanitarnych, chyba że mamy na myśli instalacje gazowe, które również są częścią "większego" organizmu. W pełni sprawna klimatyzacja czy wentylacja są rzeczami, które znacząco ułatwiają nam codzienne życie. Na rynku jest wiele firm które wykonują przegląd instalacji sanitarnych. Należy pamiętać, że ich przegląd powinien być wykonywany przed odpowiednich specjalistów posiadjących stosowne pozwolenia do wykonywania tego typu prac. Ich przegląd powinien odbywać się w miarę możliwości w regularnych odstępach czasu, co pomoże zapobiec ewentualnym niebezpieczeństwom jakie mogą wynikać z braku ich przeglądu.
__________________
https://budowa-remonty.xlx.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 11-01-2021, 13:35
krysia1844 krysia1844 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 273
Domyślnie

Klimatyzacja w mieszkaniu może być wręcz "wybawieniem", dlatego warto się na takim rozwiązaniem zastanowić. Ja natomiast mogę polecić klimatyzator, który kupiłam na https://czystyklimat.pl/12-klimatyzatory, mają tam spory wybór produktów i takiego sprzętu - idealne do mieszkania czy domu. Warto jednak najpierw poznać specyfikację budynku, czy klimatyzacja się sprawdzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.