kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 13-09-2018, 21:01
doriska doriska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 4
Domyślnie

Tego typu rady zawsze się przydadzą, więc dzięki za podzielenie się nimi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-09-2018, 11:38
marzenawojas marzenawojas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 5
Domyślnie

Czas spędzony z dzieckiem to najpiękniejszy czas Dlatego każdą taką chwilę celebrujemy. Często spędzamy czas poza domem, np. na spacerze albo na rolkach, ale też często w domu. Wtedy gotujemy, malujemy kolorowanki albo gramy w gry planszowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 19-09-2018, 17:24
Nkieru46 Nkieru46 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1
Domyślnie

Uwielbiam ten czas.

__

http://decorali.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 26-09-2018, 15:18
aga80 aga80 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał zana789
Hej aga80 Kupiłam je ostatnio na stacji paliw orlen i jak na razie sprawdza się. Jest to jakby regulator do normalnych pasów samochodowych. Dzięki niemu uregulujesz pasy do wysokości dziecka. W ten sposób będzie też bezpiecznie zapięte dlatego tak głośno o tym.

Trochę poszperałam w sieci i mogę powiedzieć że zdanie mam podzielone. Widziałam jakiś filmik na yt to było wszystko super i faktycznie urządzenie mnie zaciekawilo, ale też znalazłam jakieś testy przeprowadzone przez fotelik.info czy foteliki.info nie pamiętam dokładnie. Tam było napisane że nie należy kupować go i zastępować foteiki.
Co o tym myślisz? Skoro już masz adapter to nie masz wątpliwości?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 27-09-2018, 15:24
kamila776 kamila776 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał aga80
Trochę poszperałam w sieci i mogę powiedzieć że zdanie mam podzielone. Widziałam jakiś filmik na yt to było wszystko super i faktycznie urządzenie mnie zaciekawilo, ale też znalazłam jakieś testy przeprowadzone przez fotelik.info czy foteliki.info nie pamiętam dokładnie. Tam było napisane że nie należy kupować go i zastępować foteiki.
Co o tym myślisz? Skoro już masz adapter to nie masz wątpliwości?

Cześć dziewczyny.. temat dotyczy również mnie. Mam juz od prawie roku i często korzystam z tego urządzenia. Jest dla mnie bardzo wygodny i nie chciało mi się wierzyć w takie plotki bo to przecież od razu widać że manipulacja. Gdy tylko adapter stał się za bardzo konkurencyjny dla fotelików to już musieli zareagować. Moim zdaniem ta reakcja była błędna i bezpodstawna. A jednak producent urządzenia i tak zareagował na zarzuty z klasą. Jego stanowisko w tej sprawie udostępnij w filmiku https://www.youtube.com/watch?v=Q8g4eoruO-c . Podeszli do sprawy profesjoanlnie i udowodnili ze to urządzenie jest wart uwagi rodziców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 03-10-2018, 15:52
zana789 zana789 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 8
Domyślnie

Cytat:
Napisał kamila776
Cześć dziewczyny.. temat dotyczy również mnie. Mam juz od prawie roku i często korzystam z tego urządzenia. Jest dla mnie bardzo wygodny i nie chciało mi się wierzyć w takie plotki bo to przecież od razu widać że manipulacja. Gdy tylko adapter stał się za bardzo konkurencyjny dla fotelików to już musieli zareagować. Moim zdaniem ta reakcja była błędna i bezpodstawna. A jednak producent urządzenia i tak zareagował na zarzuty z klasą. Jego stanowisko w tej sprawie udostępnij w filmiku https://www.youtube.com/watch?v=Q8g4eoruO-c . Podeszli do sprawy profesjoanlnie i udowodnili ze to urządzenie jest wart uwagi rodziców.

Nawet nie wiedziałam o tym filmiku, ale faktycznie bardzo fajnie wszystko wyjaśniają. Dzieki za info i zgadzam się z tym że to urządzenie jest pomocne i warte uwagi rodziców. Dużo nie kosztuje, a w każdej chwili może sie przydać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 09-10-2018, 13:40
aga80 aga80 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał kamila776
Cześć dziewczyny.. temat dotyczy również mnie. Mam juz od prawie roku i często korzystam z tego urządzenia. Jest dla mnie bardzo wygodny i nie chciało mi się wierzyć w takie plotki bo to przecież od razu widać że manipulacja. Gdy tylko adapter stał się za bardzo konkurencyjny dla fotelików to już musieli zareagować. Moim zdaniem ta reakcja była błędna i bezpodstawna. A jednak producent urządzenia i tak zareagował na zarzuty z klasą. Jego stanowisko w tej sprawie udostępnij w filmiku https://www.youtube.com/watch?v=Q8g4eoruO-c . Podeszli do sprawy profesjoanlnie i udowodnili ze to urządzenie jest wart uwagi rodziców.

Dzięki za sprawdzone informacje. Producent dobrze zareagował i kulturalnie. W końcu wczoraj się zdecydowałam na zamówienie przez internet Napisze jak się sprawdza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 24-02-2020, 10:13
witka witka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 25
Domyślnie

Dla mnie czas spędzony z moim dzieckiem jest ogromnie ważny, dlatego staram się urozmaicać, abyśmy zawsze robili coś fajnego i interesującego. Na szczęście moje dziecko wymagające nie jest, więc cieszy się kiedy wspólnie gramy w gry planszowe albo razem malujemy trudne kolorowanki. Wystarczy szablony pobrać ze strony: (https://blog-juniorangin.pl/kolorowa...n-dla-dzieci/), wziąć kredki lub farby i dzięki temu można fajnie spędzić wspólnie dzień. Widzę, że mojemu dziecku takie rzeczy sprawiają radość, więc ja też się z tego bardzo cieszę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-02-2020, 14:37
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

https://tammi-zabawki.pl/ sprzedaje bardzo fajne zabawki i akcesoria dla dzieci, są ekologiczne i bardzo ładnie zrobione, polecam wszystkim młodym mamom!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 14-03-2020, 13:57
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

Wiadomo, że najlepiej spędzony czas z dzieckiem to czas na świeżym powietrzu. Ale nie zawsze pogoda nam służy dlatego też w domu dobrze jest mieć coś przygotowanego aby pobawić się z dzieciakami. My zawsze mamy przygotowane kolorowanki gdyż nasze dzieciaki bardzo lubią kolorować. Jakiś czas drukowaliśmy im ale to znacznie przedrażało, więc postanowiliśmy poszukać w internecie jakiś kolorowanek. I tak właśnie trafiliśmy na takie kolorowanki https://www.taniomania.pl/t/czas-dzieci-kolorowanki które okazało się, że nie są tak drogie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.