kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-09-2021, 15:11
pawel332676767 Mężczyzna pawel332676767 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 2 183
Domyślnie Rolnictwo

Wczoraj miałem trochę wolnego czasu i trafiłem na bardzo ciekawą ofertę sklep rolniczy . Z tej oferty naprawdę korzysta bardzo dużo osób.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-10-2021, 18:58
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Nie znam tego sklepu, ale jakiś czas temu też zainteresowałam się rolnictwem i teraz jestem przekonana, że nie tylko sama wiedza ma znaczenie, ale też nowoczesne technologie. Wiele przydatnych akcesoriów, takich jak taczki, okrycia do siana, spulchniacze gleby czy akcesoria do hodowli bydła znajdziesz w tym sklepie https://lewmik.pl/ . W jednym miejscu można zamówić wszystko, czego potrzebujesz. W ten sposób możesz też ułatwić sobie pracę, co automatycznie przełoży się na większą produkcję i zarobki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-10-2021, 05:44
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

Jeśli prowadzicie hodowlę zwierząt, to na pewno pojawi się problem nieprzyjemnego zapachy. Na właścicielu hodowli ciąży obowiązek minimalizacji tego typu oddziaływań na otoczenie. Jeśli sami nie umiecie sobie poradzić z tym zagadnieniem, na pewno pomoże wam firma Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/. Opracowuje i wdraża programy minimalizujące uciążliwości zapachowe, a także sporządza karty informacyjne przedsięwzięć, raporty oddziaływania na środowisko, inwentaryzacje przyrodnicze i równego rodzaju opracowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-11-2021, 13:50
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

My prowadzimy z mężem gospodarstwo i używamy maszyn rolniczych UNIA. Nigdy nas nie zawiodły, kupujemy w sklepie Jaskot, bo mają dobrych doradców klienta, ceny i możliwość finansowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-11-2021, 12:03
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Prowadzicie własne gospodarstwo? Wiecie jak ważną role odgrywa ochrona roślin? Polecam Wam https://portalswiebodzin.pl/czym-jes...k-ja-zwalczac/ , jest to strona na której znajdziecie artykuł opisujący chorobę dotykającą zbóż. Zapoznajcie się z informacjami dostępnymi na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-12-2021, 00:04
conn.grant's Avatar
conn.grant conn.grant is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 4
Domyślnie

Rolnictwo to najlepsza rzecz w życiu jaka mnie spotkała. Zajmuje się tym odkąd pamiętam jednak teraz nadeszły ciężkie czasy i producenci nawozów rolniczych mocno podnieśli ceny swoich produktów przez co jest trochę ciężej niż zwykle. Warto się zainteresować: https://nawozy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-12-2021, 12:11
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 552
Domyślnie

Powinniśmy również wspomnieć o tym które de facto uprawy były najlepsze oraz kiedy tak naprawdę to się działo. Jestem przekonana, że świetnie to zostało opisane na stronie https://gardenportal.pl/tegoroczne-z...z-w-2018-roku/ i tak na dobrą sprawę ja również takimi sprawami się interesuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-12-2021, 15:22
Ginter63210 Mężczyzna Ginter63210 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 5
Domyślnie

Akurat rolnictwo nie jest już modne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-01-2022, 08:45
Roarrra Roarrra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 196
Domyślnie

To nie jest kwestia mody lecz opłacalności, jak to w biznesie. Jak coś się opłaca to się w to idzie, proste. Rolnictwo na pewno nie jest proste, ale przecież można na tym dobrze zarobić. Jak chcecie podyskutować na te tematy, poznać opinie rolników, poczytać jakie są ceny kukurydzy, bydła to forum agrofoto.pl to idealne na to miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-01-2022, 20:57
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 161
Domyślnie

Moim zdaniem, rolnictwo to nie jest taka prosta sprawa. Trzeba mieć naprawdę szeroką wiedzę i co chwilę szukać nowych informacji żeby być ze wszystkim na bieżąco. Ja od siebie polecam tam zerknąć na stronę forum agrofoto ponieważ to najlepsze miejsce do zgłębiania tejże wiedzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.