kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-01-2017, 19:59
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Jakie zabiegi domowe na dłonie?

Stosujecie jakieś zabiegi na dłonie w domu?
Czytałam tutaj http://www.amfora.pl/wiadomosc/jaki-...ajlepszy/3392/ o peelingu do rąk.
Nigdy nie używałam czegoś takiego i jestem ciekawa jak to się może sprawdzać.
Podpowiedzcie coś więcej...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-07-2019, 11:38
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 652
Domyślnie

Ja korzystam z pomocy specjalistów w tej kwestii. Regularnie poddaję się zabiegom pielęgnacji dłoni w Gabinecie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk. Ostatnio np. korzystałam z kąpieli parafinowej dłoni, która skutecznie nawilżyła i wygładziła skórę. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Na stronie http://gorlickakruk.pl/oferta/pielegnacja-dloni/ znajduje się oferta gabinetu w tym zakresie. Sprawdź sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-07-2019, 09:59
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Ja stosowałam różne, różniste maski i zabiegi, ponieważ skóra moich dłoni ma tendencję do wysuszania. Nie jest to przyjemne i też dłonie gorzej wyglądają. Wyczytałam, że jest taki naturalny krem afterworkout stosowany przez sportowców na zniszczone dłonie. A tak się dzieje jak ktoś dłońmi dużo pracuje, ciężary na przykład podnosi. Kupiłam sobie i z pewnością nie zamienię go na żaden inny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-08-2019, 13:43
witka witka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 25
Domyślnie

Czasami wystarczy smarowanie masłem shea lub jakimś olejkiem, oliwą, które nie tylko nawilżaja, ale przede wszystkim długotrwale natłuszczają skórę i zatrzymują w niej wodę. Poza tym warto też raz na jakiś czas zrobić peeling i nałożyć jakąś maskę. Niby nic, a jednak faktycznie przynosi efekty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-08-2019, 09:08
Konkubina Konkubina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 18
Domyślnie

Ja moczę dłonie w ciepłym oleje z dodatkiem soku z cytryny...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-12-2021, 21:33
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

A czy macie może jakieś sposoby na to, jak zregenerować zniszczone dłonie? Jakiś czas temu podjęłam się dodatkowej pracy przy wykładaniu towaru w sklepie i niestety skóra moich dłoni bardzo na tym ucierpiała. Zależy mi na tym, aby moje dłonie szybko wróciły do dobrego stanu Słyszałam, że z takich domowych sposobów pomóc może mi na przykład kąpiel dłoni w oliwie z oliwek. Czy ktoś z Was miał okazję wypróbować taki sposób?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-12-2021, 13:47
Noria Noria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 215
Domyślnie

Większość z tych zabiegów próbowałam i nawet jeśli jest poprawa to na chwilę. Więc w sumie mi szkoda na nie czasu. Na moje przesuszone dłonie najlepiej się sprawdza krem dexeryl. To dermokosmetyk, który wskazany jest do stosowania przy łuszczycy. Doskonale radzi sobie z suchą, zniszczoną i podrażnioną skórą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-04-2022, 23:42
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Wita,. myślę o tym,by po remoncie łazienki wykorzystać maksymalnie jej nowoczesność i wygodnę. Marzą mi się długie kąpiele z pięknym widokiem. Czy używacie kuli do kąpieli? https://www.przegladkoninski.pl/PL-H...o-kapieli.html Ja do tej pory nie używałam,bo miałąm jedynie prysznic. Nie mogę się doczekac.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-04-2022, 17:38
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

wystarczy dobry krem ja ciągle zmagam się z przesuszoną skórą dlatego wybieram zwykle kremy silnie nawilżające. ostatnio bardzo polubiłam się z tym kremem z serii Beauty Glow z Eveline. Ma naturalny skład, działa szybko i skutecznie a do tego jest teraz na promocji w ich e-sklepie i kosztuje niecałe 5 zł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-04-2022, 22:13
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Bardzo dobry krem do rąk i dłonie będą gładkie i miękkie. Ja polecam z całego serca ten - https://www.e-polana.com/kosmetyki/k...em-do-rak-50ml . Testowałam mnóstwo różnych bo przesuszenie skóry dłoni często mi towarzyszyło a ten krem sprawdził się idealnie. Dłonie wyglądają młodziej także przy stosowaniu tego kremu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.