kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-12-2018, 19:07
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie Randki

Kiedyś nie miałam przekonania do portali randkowych ale teraz uważam, że to idealne narzędzie np. dla osób samotnych. Grunt to wybrać serwis, który będzie selekcjonował tylko poważne oferty od singli, nie żadne oferty niezobowiązujących znajomości. W tym celu polecam zalogować się na MyDwoje.pl - https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazn...-matrymonialne , bo dzięki niemu już wiele osób znalazło swoją drugą połówkę. Nie zaszkodzi skorzystać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-12-2018, 14:10
azjaaa's Avatar
azjaaa azjaaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 5
Domyślnie

Niezbyt się na tym znam. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.
__________________
Nie otrzymujemy krótkiego życia; lecz je takim czynimy. Nie brakuje nam czasu, lecz trwonimy go.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-12-2018, 09:13
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Bardzo dobry jest darmowy serwis randkowy https://randkuj.my/ Bardzo dobrze prowadzony przez administratora, nie znajdziecie tu fikcyjnych kont. Wystarczy załozyć profil i można szukać ciekawych znajomosci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-01-2019, 11:37
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Portale randkowe w dzisiejszych czasach są coraz bardziej popularne. Wiele osób właśnie w ten sposób odnajduje swoje połówki. Jednak aby uzyskać oczekiwany efekt, trzeba umieścić w profilu odpowiednie informacje, a przede wszystkim dobre zdjęcie, które przyciągnie płeć przeciwną. Tutaj https://jakpodrywacnatinderze.pl/blog/tinder-brak-par/ jest kilka ważnych wskazówek, które pomogą założyć konto na przykład na Tinderze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-02-2019, 21:40
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

szalona sama z nadzieja założyłam tam profil, https://randkuj.my/ jest bezpieczny, mimo że faktycznie darmowy - każda nowa osoba jest sprawdzana więc bezpieczeństwo zapewnione, nie trafisz na oszusta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-02-2019, 16:22
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Jeżeli randki nie do końca się udają to czasami też warto skorzystać z pomocy specjalistów, jeśli już nie wiemy jak to wszystko dobrze poprowadzić. Mi bardzo pomogła Pani Ania Guzior-Rutyna, występowała nawet w programie Nauka Jazdy w TTV. Ma duże doświadczenie z różnymi przypadkami, do tego jest w stanie nawet przyjechać do domu jeżeli nie mamy za bardzo czasu wybrać się do Nich. Już byłam na kilku randkach zaaranżowanych właśnie przez Zolyty i muszę przyznać, że mam już jednego Pana na oku, jednak przy nim znowu czuje się młoda i mam dużo więcej chęci do życia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-05-2019, 13:42
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Moim zdaniem takie portale randkowe to wspaniałe rozwiązanie na obecne czasy. Tym bardziej, że można spotkać tam wspaniałych ludzi zarówno w celach towarzyskich, jak i partnera na całe życie. Ja w wakacje będę bawić się na weselu osób, które poznały się tutaj . Myślę, że gdyby nie internet, tych dwoje ludzi nigdy by się nie zeszło.

Ostatnio edytowane przez wika : 09-05-2019 o 15:37.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-05-2019, 09:21
pawel33 Mężczyzna pawel33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1
Domyślnie

Teraz na randki chyba chodzi bardzo mało osób.Tak mi się wydaję.
__________________
schody na konstrukcji metalowej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-06-2019, 09:44
daviid73 Mężczyzna daviid73 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 1
Domyślnie

A czy randki internetowe to dobra opcja? Chciałem w taki sposób poznać kogoś, ale nie wiem czy warto. Mam nadzieje, że powiecie mi coś na ten temat.

Ostatnio edytowane przez daviid73 : 13-06-2019 o 10:15.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-09-2019, 22:40
Ladye Ladye is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Posty: 77
Domyślnie

Osobiście bym się nie zdecydowała, ale znam kilka osób, którym w ten sposób udało się znaleźć partnera.
__________________
Gdyby Bóg była kobietą, nigdy by nie pozwoliła, żeby się tyło po jedzeniu.
http://terapiarodzinna.com - psychoterapia w nurcie systemowym
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.