kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-08-2018, 23:57
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie Wybór ozdób na ściany do sypialni

Hej
Szukam porad w zakresie doboru odpowiednich dodatków do sypialni (w szczególności chodzi mi o wspomniane już w tytule ściany). Zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś krajobrazu przed łóżkiem w formie fototapety bądź może dużego obrazu. Co sądzicie i czy macie może dla nas jakieś inne propozycje? Za wszystkie porady z góry dziękuję!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-08-2018, 00:14
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

Ja zdecydowałam się na zakup fototapety z krajobrazem górskim w sklepie https://pixers.pl/ i jak najbardziej mogę polecić, jeżeli chodzi o wybór, zakres cen oraz jakość wykonania (w tym wysokiej rozdzielczości druku). Jeżeli chcesz mieć naprawdę szeroki wybór to w zakresie fototapet i obrazów mają zdecydowanie najlepiej zestawioną ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-08-2018, 00:16
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 898
Domyślnie

Również jestem podobnego zdania, że warto ożywiać wnętrze ponieważ nieprzyjemnie wraca się do mieszkania bądź domu gdzie wszystko jest ponure i brak jakiegokolwiek ożywienia we wnętrzu. Oprócz fototapet, czy pięknych obrazów można wykorzystać na przykład kolorowe meble. Mi się podobają żółte sofy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-08-2018, 06:47
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Akurat co do wyboru to również jestem za Pixers, ponieważ o nich mogę wypowiedzieć się w dobrym świetle z własnego doświadczenia. A kupowaliśmy u nich fototapetę na wymiar oraz różne naklejki do salonu i kuchni. Oferta jest bardzo rozbudowana, do tego mają zawsze spore promocje i profesjonalną oraz chętną do pomocy obsługę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-08-2018, 06:52
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 634
Domyślnie

Z tego co wiem to https://pixers.pl/ ma zdecydowanie najszerszą ofertę tego typu materiałów dekoracyjnych, także warto sprawdzić ich ofertę a tak jak wspominały poprzedniczki jest naprawdę szeroka także myślę że spokojnie znajdziesz u nich to czego szukasz. Dobrze, że również podążają za trendami, bo dużo łatwiej jest zamontować taką fototapetę niż dany wzór wykonywać bezpośrednio pędzlem na ścianie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-08-2018, 12:24
PaulaKornik PaulaKornik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 23
Domyślnie

Poszukaj inspiracji w różnych portalach takich jak http://www.damaztorebka.pl/aranzacje/ - czasami można zobaczyć fajne rozwiązania w aranżacji wnętrz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-09-2018, 08:12
Mia Wallace's Avatar
Mia Wallace Mia Wallace is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 168
Domyślnie

Na ścianie prezentują się świetnie różne plakaty, obrazy, czy fototapety. Ja robiłam niedawno remont i w sklepie internetowym zamówiłam sobie plakaty od Wallcolors. Dzięki nim udało mi się urządzić pomieszczenie w naprawdę elegancki i niepowtarzalny sposób.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-09-2018, 22:49
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Jeśli lubisz obrazy i jeśli podobają Ci się one na ścianie, to śmiało decyduj się na te, które dostępne są na stronie https://www.dcngallery.pl/obrazy.html Moim zdaniem nie ma nigdzie lepszych obrazów. Firma stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Mam upatrzony jeden obraz i na pewno wkrótce zwiśnie u mnie w salonie.

Ostatnio edytowane przez sara898 : 03-10-2018 o 14:38.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 01-10-2018, 06:52
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Niewielka fototapeta bądź dosłownie 3 paski tapety i będzie idealnie. Wiem co mówię, w sypialni z wzorami nie ma co przesadzać, lepiej się wtedy śpi i odpoczywa. I jak dodasz wzór to resztę ścian pomaluj ciepło, jasno, delikatny beż na przykład. ja zawsze przed malowaniem kupuję kilka testerów duluxa i sprawdzam który kolor będzie najlepszy. Inaczej pewnie bym musiała malować co dwa tygodnie bo na szybko zawsze podejmuje złe decyzje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 03-06-2019, 13:17
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Nie ma raczej problemu z naklejeniem sobie fototapety na ścianę. Też tutaj http://naklejkomania.eu/538-motyle-3d widziałam naklejki. Będą idealne do pokoju dziecka i na pewno je udekorują. Sprawdzone i dobre jakościowo naklejki nie będą się odklejały.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.