kobiety.net.pl   
Strona gwna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwizki   ycie   Klub  


Wr   Klub > DOM > Oglny
Nazwa uytkownika
Haso
Zarejestruj si FAQ Blogi Galerie Uytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzdzia wtku Przeszukaj ten wtek Wygld
  #1  
Stary 09-07-2018, 08:11
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 734
Domylnie Mieszkania Jana Kazimierza - Wola, Warszawa

Witam. Jestem na etapie poszukiwa jakiego fajnego mieszkanka w Warszawie. Dotychczas wynajmowaam, teraz chc kupi. Interesuje mnie ul. Jana Kazimierza na Woli. Podobno to bardzo fajna dzielnica. Ma kto moe namiary na co ciekawego?
Odpowied z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-07-2018, 08:24
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domylnie

Wbijasz w wyszukiwark fraz mieszkania jana kazimierza i masz mnstwo ofert. Albo zgo si do agencji nieruchomoci. Jestem pewna, e te maj mieszkania na Jana Kazimierza w Warszawie na sprzeda. Ja bym bya za opcj z agencj, bo to uatwia poszukiwania. I dobrze, e mylisz o kupnie, bo wynajem to troch strata pienidzy.
Odpowied z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-09-2018, 13:19
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domylnie

Dokadnie, ja tak robi jak czego szukam, ale nie wiem czy akurat ta lokalizacja przypada mi do gustu. Widziaam troch bardziej mi pasujce, na przykad to osiedle Atala przy Al. jerozolimskich jest super!
Odpowied z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-02-2024, 04:03
xanbry xanbry is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 109 006
Domylnie

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzdzia wtku Przeszukaj ten wtek
Przeszukaj ten wtek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygld

Zasady pisania postw
Nie Moesz: tworzenie nowych wtkw
Nie Moesz: odpowiadanie na posty
Nie Moesz: wysanie zacznikw
Nie Moesz: edytowanie swoich postw

vB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.