kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-01-2020, 17:47
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie Naturalne kosmetyki na Gobli

Cześć wszystkim. Od jakiegoś czasu coraz bardziej interesuję się naturalnymi kosmetykami. Czuję, że powinnam na nie postawić. Mam już kilka upatrzonych, ale ceny za sztukę często sięgają kilkudziesięciu złotych. To za dużo dla mnie, ale znalazłam na Gobli kosmetyki naturalne do pielęgnacji twarzy Nature Queen https://www.gobli.pl/nature-queen-c4592 . Nie mają aż takich wysokich cen, ale czy te kosmetyki rzeczywiście są naturalne? Czy warto je kupować, działają?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-01-2020, 18:57
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Widzę, że na Gobli szukałaś, tam to zwykle niskie ceny są. Co do tych produktów, to można je nazwać kosmetykami naturalnymi. One nawet SLS nie zawierają, a są nawet wegańskie, więc jeśli ktoś ma taki styl życia, to i dla niego się nadadzą. Sama nie próbowałam, ale koleżanka owszem i mówi, że świetnie działają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-01-2020, 09:15
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Moim osobistym zdaniem te kosmetyki Nature Queen są świetne! Rzeczywiście są naturalne, mają bardzo dobre składy i świetnie działają. Na początku im nie ufałam, bo dziwne mi się wydawała tak niska cena, ale teraz wiem, że mogę im ufać. Moja cera znacznie się poprawiła, ale i lepiej się czuję. Mam większość pewności siebie dzięki tym produktom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-01-2020, 11:51
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

O, jak miło, że w końcu ktoś poleca jakieś fajne kosmetyki naturalne. Muszę się przyznać, że dotąd używałam samych produktów drogeryjnych i już mi ciało powiedziało stop. Ciągle jakieś uczulenia, problemy.. Nie, na to nie mogę sobie pozwolić więcej. Dlatego spróbuję tych produktów, skoro mówisz, że są takie dobre. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. W końcu kobieta kobiecie najlepiej doradzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-01-2020, 14:25
skowroneczek20 skowroneczek20 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 116
Domyślnie

Wiecie co, ja weszłam w tę stronę, co podajecie, bo zainteresował mnie temat i prześledziłam składy (plus dla sklepu, że podaje składy przy kosmetykach). Całkiem wygląda to naprawdę dobrze! Składy krótkie, proste, hydrolaty to 100% czyste wody roślinne. Dalej tonik, żel, pianka mają mnóstwo ekstraktów, olejek do demakijażu to po prostu mieszanka różnych olejków! Nie spodziewałam się tego. Rewelacyjnie wygląda też krem na dzień i na noc, ma tyle olejków, wyciągów i ekstraktów, że na pewno dobrze podziała a skórę. Warto go mieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-01-2020, 11:26
madusia madusia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 23
Domyślnie

Z początku nie byłam za, ale od kiedy używam hydrolatu z kocanki włoskiej Nature Queen, to jestem zachwycona. Skład ma 100% naturalny, a jest to destylat roślinny, działa świetnie. Jako że marka mi się sprawdziła, to na pewno spróbuje innych hydrolatów. Natura wiedziała, na co nam pozwolić, więc stworzyła cos tak cudownego <3 . Spróbuj koniecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-01-2020, 13:06
kaczusia kaczusia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 241
Domyślnie

Ja również potwierdzam, że i hydrolat i inne kosmetyki z serii Nature Queen są naprawdę świetne i doskonale sprawdzają się przy codziennej pielęgnacji. Jako weganka potrójnie się cieszę, że na nie wpadłam: Działają, Są tanie, Są wegańskie! W życiu nie pomyślałabym, że za tak niewiele można mieć aż tyle. Na Twoim miejscu bym je po prostu kupiła, bo naprawdę się opłaca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-01-2020, 11:29
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Ode mnie mogę Wam polecić markę ALKEMIE: https://alkemie.com/ . Bardzo lubię ich kremy czy serum oparte w minimum 98% na składnikach pochodzenia naturalnego. Wydajne, nie testowane na zwierzętach, z opakowaniami przyjaznymi naturze. Koniecznie musicie wypróbować!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-01-2020, 17:17
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Poszukując kosmetyków naturalnych,warto przyjrzeć się ofercie sklepu z kosmetykami arabskimi Yasmeen.
Jest to sklep,który sprowadza kosmetyki z Arabii Saudyjskiej,Emiratów Arabskich,dzięki czemu mamy pewność,że w ich składzie nie znajdziemy sztucznych dodatków,a jedynie naturalne owoce,herbaty,przyprawy.Kobiety z tamtych stron mogą pochwalić się piękną,zadbaną,świetlistą cerą,czemu więc nie brać z nich przykładu i nie stosować tych samych,sprawdzonych kosmetyków? Sklep jest dobrze zaopatrzony,oferuje szeroką gamę balsamów,glinek,mydeł,olejków do ciała,włosów,dłoni,stóp.Na ich stronie znajdziemy też fajnie skompletowane zestawy,dzięki czemu w dobrej cenie dostaniemy więcej kosmetyków hhttps://yasmeen.pl/kosmetyki-naturalne/pielegnacja-twarzy/peelingi-do-twarzy.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.