kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 26-10-2018, 11:15
Szczepan87's Avatar
Szczepan87 Szczepan87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 5
Domyślnie

Cześć! Ja szukam właśnie jakichś dobrych dywanów... Czy znacie jakieś ich sprawdzone źródło? Zastanawiam się obecnie, czy te dywany byłyby dobre. Co na ten temat myślicie?
__________________
Ludzie mają tę wadę, że wszyscy chcą budować, a nikt nie chce zająć się utrzymaniem porządku i remontem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 26-10-2018, 21:30
Jola88 Jola88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

Myślę, że jeśli masz dużą część to możesz wziąć zwykły kredyt gotówkowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 05-11-2018, 10:00
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Ja do wszelkich kredytów w naturalny sposób podchodzę nieufnie, aczkolwiek jestem doskonale świadoma, że akurat w przypadku zakupu mieszkania raczej ciężko jest się bez niego obejść. Przy zakupie nieruchomości postawiłabym więc przede wszystkim na rozsądek, kalkulacje oraz unikalnie impulsywności. Polecam na przykład dokładnie zapoznać się z tymi tekstami: https://www.mieszkaniowi.pl/baza-wiedzy/finansuj/ . Jest w nich wiele przydatnych porad w kwestii finansowania mieszkań, na pewno się Wam przydadzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 20-12-2018, 12:48
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Bez kredytu mieszkania raczej nie kupisz, mało kto ma naskładane tyle pieniędzy żeby kupować za gotówkę. Wiadomo, im niższy kredyt tym lepiej więc fajnie jeśli dobry agent znajdzie Ci mieszkanie po okazyjnej cenie jak pani Joanna z agencji https://lebiedz-nieruchomosci.pl/, ona to naprawdę potrafi wyszukać prawdziwe perełki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 20-12-2018, 13:46
lordfarquuad lordfarquuad is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1
Domyślnie

Dokładnie, jak kredyt to tylko w zwykłym banku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 21-12-2018, 21:29
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Mieszkanie to teraz bardzo ciężko sprzedać :/ Mi się nie udało znaleźć kupca przez prawie pół roku... W końcu wpadłam na pomysł skontaktowania się ze skupem nieruchomości. Specjaliści z http://skup.homehunters.com.pl/marki/ zrobili dla mnie wycenę i zaproponowali mi naprawdę korzystną ofertę! Skorzystałam z niej, sprzedałam dom i jestem bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 24-12-2018, 12:12
Syll90's Avatar
Syll90 Syll90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 5
Domyślnie

Nie mam za bardzo doświadczenia w tej kwestii. Nie będę w stanie pomóc.
__________________
Dzieło sztuki ma wyrażać to, co nie jest poddane śmierci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 16-01-2020, 05:17
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Planuje kupić mieszkanie na kredyt jeszcze w tym roku i powoli zaczynam interesować się tematem kredytów. Nie jestem na bieżąco jeśli chodzi o tego typu produkty finansowe i jedyne co wiem, to to ile musze mieć wkładu własnego. Przeglądając internet udało mi się znaleźć ten blog http://sprytnekredytygotowkowe.pl/ . Może polecicie mi inne, równie ciekawe?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 24-01-2020, 13:32
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 267
Domyślnie

W sumie masz rację ale ja mam inny patent, wolę znaleźć mieszkanie w swoim budżecie a potem dopiero się martwić kredytem, zawsze coś doradca mi przecież znajdzie. Przemawia do mnie mieszkanie w kamienicy Stalowa 27, bo to świetna lokalizacja i doskonała inwestycja bo dzielnica robi się modna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 26-01-2020, 15:16
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

mało kto kupuje mieszkanie bez kredytu ale ja jeśli będę to nieduży, chcę kupić mieszkanie na osiedlu które buduje Atal, ceny tam mi odpowiadają, lokalizacja też jest niezła i mogę kupić mieszkanie z wykończeniem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.