kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 31-07-2013, 14:43
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Zarabiaj na polecaniu

Cześć dziewczyny! Chciałam wam polecić ciekawy sposób na zarabianie pieniędzy przez internet. Jest nim program partnerski CupSell. Po zapisaniu się do programu otrzymujesz linka w którym jest Twój ID. Możesz go zamieścić na swojej stronie (jeżeli posiadasz) oraz na forach internetowych. CupSell to sklep internetowy z różnymi gadżetami które zaprojektowane są przez innych użytkowników. Jeżeli ktoś wejdzie z Twojego linka i dokona zakupów, Ty otrzymasz 1 zł od każdej zarobionej rzeczy. O szczegółach można poczytać tutaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-10-2013, 02:01
Basiencja Basiencja is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2013
Posty: 68
Domyślnie

Do tego trzeba mieć odwiedzaną stronę internetową i to najlepiej nie jedną a kilka. Wtedy owszem, może wpadnie grosz od czasu do czasu. Osobiście wolę zarabiać bardziej konkretne pieniądze ze współpracy w charakterze konsultantki Oriflame. Dobieram osobom z polecenia kosmetyki, robię makijaże. Jak dobrze dobiorę to powtarzają zakupy. Jestem lepsza niż sklep internetowy i dowożę kosmetyki do domu bez dodatkowych opłat. Co z tego mam? Ponad 300 zł na start. Kosmetyki Oriflame 30% marży taniej. Darmowe katalogi Oriflame. Szkolenia. Imprezy. Grupa fajnych znajomych. Dochód ok. 500 zł co miesiąc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-02-2014, 23:52
andzela777 andzela777 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Posty: 5
Domyślnie

nie wierzę w takie rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-04-2014, 15:06
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Żeby faktycznie dorobić na kosmetykach, trzeba mieć setki koleżanek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-04-2014, 08:36
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Jeśli chodzi o bycie konsultantką Avon czy Oriflame to faktycznie jest to dobry sposób na dorobienie, ale tylko w przypadku osób, które mają dużo znajomości i dostęp do nowych klientek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-10-2015, 20:14
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Zarabiam na tych koszulkach cupsell coś, ale w sumie z 7-10 zł na miesiąc,
więc szału nie ma.
Teraz wkręcam sie za to w zarabianie przez internet w TM (tu macie filmik o tym jak tam się zarabia: https://www.youtube.com/watch?v=0ZaKjbszqEM ) ,
ogólnie nie jest źle - 5$ dostaje się za każdą osobę, którą się poleci i która coś kupi.
Dla mnie extra.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-03-2016, 20:23
irenka21 irenka21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ogólnie to też zarabiam przez internet, ale mam swój lepszy, sprawdzony sposób i chyba najprostszy bo tylko klikam w reklamy. Siedzę i klikam w Cash Linki, robię to rano bo jest ich najwięcej, więc można wtedy najwięcej zarobić. Proste.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-03-2016, 06:56
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Klikanie w reklamy, ankiety itd to strata czasu. Zarabia się na tym marne grosze. Lepiej już założyć sklep internetowy - https://redcart.pl/jak-zalozyc-sklep-internetowy Na tym na pewno będą większe zyski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 11-05-2016, 13:56
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Jak dla mnie jest to dość kiepski sposób na zarobek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-05-2016, 22:16
Anetka Anetka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 14
Domyślnie

Wszelkie typu klikanie w reklamy i ankiety sobie darujcie. Zarabiacie grosze tracą mnóstwo czasu a jak już będzie blisko progu wypłaty to reklamy przestają wpływać do Was, albo będziecie miały problem żeby wypłacić kasę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.