kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 20-01-2022, 21:09
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Ja z Saway lubię sobie buty zamawiać. Mają duzy wybór i modne fasony. Kolorystycznie jest na czasie a buty są solidne i wygodne Do tego szybka wysyłka

Też lubię ten sklep. Jest tam w czym przebierać a buty są śliczne Ładnie prezentują się na nodze i pasują do różnych stylizacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 21-01-2022, 16:59
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

A kojarzycie sklep Pantofelek ? tu znajdziecie ogromny wybór kapci, obuwia skórzanego czy takiego odpowiednio wyprofilowanego https://pantofelek-sklep.pl/. Warto skorzystać bo stosunek jakości wykonania do ceny jest bardzo dobry a przy tym sklep na bieżąco realizuje wszystkie zamówienia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 24-01-2022, 00:41
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

Jeśli chcecie kupić porządne, markowe obuwie damskie, męskie i dziecięce to zajrzyjcie do działającego online eCentralu, mają tam fajne rzeczy, buty dobrej jakości i w fajnych cenach. Warto sprawdzać sobie ich promocje, bo można trafić tam na naprawdę fajne obniżki cen https://ecentral.pl/l/marketing/promocje Dodam, że firma migiem realizuje zakupy, to kolejny ich plus.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 28-01-2022, 17:02
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Też zamawiałam sobie już kilka par z Saway i śmiało mogę polecić. Buty są starannie wykonane, z naturalnej skórki, miękkie w środku i lekkie. Mega wygodnie się noszą i zgrabnie prezentują się na nodze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 10-05-2022, 10:41
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Ja z Saway mam teraz balerinki i jestem z tych butów bardzo zadowolona Wygodne, dobrze leżą na nodze i nie obcierają. Jakościowo rewelacja no i prezentują się na prawdę ślicznie;D
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 10-05-2023, 10:50
Butik Luisa Butik Luisa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 164
Domyślnie

W takim razie szukając ulubionych marek obuwia to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego butiku https://luisacerano-bydgoszcz.pl/kat...produktu/buty/ w którym będziecie mogli znaleźć mnóstwo wyjątkowych propozycji oraz najszerszą ofertę marki Luisa Cerano, Cambio, czy również Baldinini w tym oczywiście najnowszej kolekcji również na sezon wiosenno-letni, jak na przykład sandały, czy chodaki Baldinini. Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 18-05-2023, 18:16
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Cytat:
Napisał Amela22
Ja z Saway mam teraz balerinki i jestem z tych butów bardzo zadowolona Wygodne, dobrze leżą na nodze i nie obcierają. Jakościowo rewelacja no i prezentują się na prawdę ślicznie;D

Też lubie z Saway zamawiać. Mam od nich kilka par- trampku, szpilki czy sandałki i buty są na prawdę świetnie wykonane i wygodnie się w nich chodzi;D
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 24-05-2023, 14:21
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

Jeżeli zabieracie się za poszukiwania odpowiednich butów, ale również chcecie aby pasowały do konkretnych strojów na przykład zielonej sukienki to możecie zajrzeć do artykułu - https://www.e-hurtowo.eu/jakie-buty-...enki-n-14.html który bardzo fajnie ten właśnie temat porusza. Jak się okazuje połączenie zielonej sukienki i butów w kolorze brązu, żółci i szarości to z pewnością dobry i wyważony pomysł, który warto mieć na uwadze. Jednak w tym artykule jeszcze trochę informacji będziecie mogli znaleźć, dlatego warto się przekonać i co najważniejsze skutecznie zadbać o całą stylizację od stóp do głów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 05-06-2023, 20:37
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Klapki są popularnym wyborem na lato ze względu na ich wygodę i łatwość noszenia. Wybierz tradycyjne klapki plażowe lub bardziej eleganckie modele ozdobione kryształkami lub kokardkami. Klapki doskonale pasują do stroju kąpielowego, ale również do letnich sukienek czy szortów. Tutaj https://24tp.pl/n/105614 możecie poczytać sobie fajne poradniki o obuwiu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 10-06-2023, 16:54
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Ja z Saway sobie ostatnio fajne klapki zamówiłam. Mega wygodne, dobrze trzymają się na nodze no i widać, że jakościowo na prawdę porządnie wykonane więc spokojnie posłużą kilka sezonów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.