kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-09-2018, 21:30
urina urina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 163
Domyślnie Oszczędności dla dziecka

Zdecydowałam się na odkładanie pieniędzy dla dziecka, jednak nie chcę robić tego na koncie ani na żadnej lokacie. Zainwestowałam w obcą walutę i uczę się obracać tymi pieniędzmi. To bardzo ciekawy sposób i można się wiele nauczyć. W tym miejscu https://ekantor.pl można sobie sprawdzać kursy walut online i bezpiecznie weryfikować co dzieje się na rynku. Wygodnie bo z domu i przez 24 godziny na dobę, wymiana też bardzo szybka a panel intuicyjny, co ważne dla początkujących. Można sobie sprawdzić i poszperać jeszcze w internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 01-10-2018, 14:30
holen holen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

zastanawiam się nad tym czy warto jest oszczędzać dla dzieci pieniądze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-10-2018, 11:03
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Też pytanie! oczywiście, że tak! Jak kocha się dzieci i myśli o ich przyszłości to na pewno warto jakieś pieniądze odłożyć, na ich przyszłość i start w dorosłość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-07-2020, 10:28
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Jeśli chcecie finansowo zabezpieczyć Wasze dzieci, dobrym wyborem będzie również polisa ubezpieczeniowa dla dziecka. Wiele instytucji finansowych taka polisę oferuje. Jeśli nie wiecie, na jaką się zdecydować, zawsze możecie skorzystać z usług jakiegoś doradcy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-07-2020, 09:39
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Człowiek bardzo by chciał odłożyć jakieś pieniądze dla dziecka, żeby miało na start, ale nie ma z czego. Wszystko teraz takie drogie, że nie wiadomo skąd na to brać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-07-2020, 09:32
Doria Doria is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 16
Domyślnie

Co za idiotyzm. Jak chcesz odkladac pieniadze dla dziecka to odkladasz na osobne konto, jak chcesz sie bawic w obrót walut to baw sie w obrot walut a nie udajesz ze to dla dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-09-2020, 08:18
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Człowiek to by bardzo chciał coś odłożyć dla tego dziecka, ale nie ma z czego. Wszystko drożeje, koszty życia skoczyły w grę, a pieniędzy brakuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-10-2020, 20:48
PatrycjaWilk PatrycjaWilk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 119
Domyślnie

Warto założyć lokatę na nowe środki - dobry pomysł żeby zacząć odkładać dla dziecka. Szczególnie w tych niepewnych czasach - https://www.getinbank.pl/klienci-ind...we-srodki.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 06-10-2020, 10:15
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

No ja bym chciała odkładać dla dziecka jakieś pieniądze, ale z czego? Wszystko dookoła drożeje, wszystko poszło w górę, ja nie mam z czego oszczędzać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 03-03-2022, 17:33
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

My oszczędzaliśmy dla dziecka od dnia urodzenia i teraz na 18-ste urodziny chcemy jej przekazać tą pulę pieniężną. Wiemy, że córa planuje sobie kupić samochód bo zdała prawo jazdy. Damy jej na samochód, oprócz tego czytałam o OC dla młodego kierowcy na https://www.zaspa24.pl/ile-mlody-kierowca-placi-za-oc/ żeby wiedzieć ile to będzie kosztować, a resztę może zainwestujemy w jakiś inny sposób. Zobaczymy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.