kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-11-2019, 09:27
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 077
Domyślnie Dieta pudelkowa - warto?

Jak myślicie, warto korzystać z takich diet pudełkowych?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-11-2019, 09:29
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Pewnie ile ludzi tyle opinii, ale ja korzystam z takiego cateringu już od ponad roku i nie planuję rezygnować Widzę same plusy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-11-2019, 09:30
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 077
Domyślnie

Na przykład jakie? Rozwiniesz trochę ten temat? Planuję skorzystać z tej diety, ale chcę się upewnić, ze naprawdę warto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-11-2019, 09:32
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Przede wszystkim oszczędność czasu - nie muszę chodzić na zakupy spożywcze, gotować, zastanawiać się jaki posiłek przyrządzić. Oszczędzam też kasę, bo nie marnuję jedzenia Do tego zdrowo się odżywiam, nie podjadam, udało mi się kilka kg zrzucić. Ja mam catering z https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/bydgoszcz i sprawdza mi się idealnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-11-2019, 18:17
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Ja osobiście uważam, że taka dieta pudełkowa to świetny sposób na zdrowe zbilansowane posiłki bez konieczności poświęcenia na to dużej ilości czasu. Kojarzycie taką firmę jak Afterfit? Przygotowywane tam posiłki zawsze są zdrowe i smaczne, a za taką dietę wcale nie trzeba bardzo dużo zapłacić Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-11-2019, 07:45
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja bym się na to nie zdecydowała. To jedzenie w takiej diecie nie wygląda na smaczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-11-2019, 18:32
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Catering dietetyczny to bardzo dobry pomysł. Moim zdaniem wiele osób właśnie w taki sposób uczy się nowych nawyków i zdecydowanie lepiej odżywia. Jak chcesz poszukać takich ofert to tutaj http://cateringdomaniowski.pl/catering-dietetyczny/ zdecydowanie cos takiego znajdziesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-11-2019, 17:28
Leia Leia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 19
Domyślnie

Bardzo warto, bo nie tylko możesz ustawić sobie ilość spożywanych kalorii ale przede wszystkim nabywasz odpowiednie nawyki żywieniowe takie jak regularne jedzenie, jakość spożywanego pożywienia. Jest wiele firm cateringowych ale ja polecam fitkalorie, ponieważ zawsze masz gwarancje świeżości i do tego porcje są wystarczające, by się najeść i nie podjadać między posiłkami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-11-2019, 22:01
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Ja tam sama przygotowuje sobie posilki i jest okej- wychodzi mnie taniej.Oprócz tego stosuje tradycyjne metody odchudzania czyli ćwiczenia. Mam taki trik który wspomaga zrzucanie boczków a dokładnie bielizna wyszczuplająca i modelujaca z orirose http://orirose.pl/ Ona jest o tyle fajna ,że jak ćwiczycie to efekty nadchodzą szybciej i są znacznie bardziej zadowalające
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 20-12-2019, 15:08
KaroKaro28 KaroKaro28 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 23
Domyślnie

swietna sprawa catering dietetyczny dąbrowa górnicza pyszne, nie drogie i efektywne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.