kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-05-2015, 11:31
kubarejs kubarejs is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie Jaki sport na kondycję ?

Co sądzicie jaki sport potrafi w znaczący sposób poprawić waszą kondycję czy to jest właśnie bieganie, rower a może nawet pływanie ? Macie jakieś opinie co do tego mojego pytania Bo ja tak uważam, że taki sport co mocno potrafi działać na kondycję organizmu to jest właśnie basen i pływanie. Po prostu nie ma żadnego innego lepszego sportu, bo on niesamowicie poprawia wydolność i wytrzymałość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-05-2015, 08:44
stasia2015 stasia2015 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Według mnie każdy sport wykonywany regularnie. Ja biegam i jeżdżę na rolkach. Kondycję mam świetną dzięki temu. Ale wszystko przyszło z czasem oczywiście. Bieganie to ogromny wysiłek i trzeba mieć konkretną wytrzymałość. Rolki to głównie mocne nogi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-05-2015, 13:04
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Fitness jest dobry
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-06-2015, 13:21
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Można również chodzić na basen, ale bieganie to równie dobry pomysł. Można nawet biegać w domu wykorzystując bieżnie elektryczne . Na takich biezniach jest wiele programów i można sobie chodzić, truchtac, biegać. Ogólnie dla każdego coś miłego, a 10 min biegu daje wiele energii naszemu organizmowi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-06-2015, 18:57
Dzisia Dzisia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Na kondycje to basen przede wszystkim tak myślę, skakanka też jest dobra no i oczywiście bieganie. Poza tym wiele innych sportów takich jak squash, czy tenis ziemny. Specjalne zajęcia fitness, orbitrek. Jak ktoś wyczynowo jeździ na rowerze to również rower.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-06-2015, 20:46
maniek11 maniek11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Latem dobry będzie rower. Jeśli masz trochę czasu to można codziennie zrobić sobie jakąś trasę kilkanaście kilometrów, tak żeby przejażdżka trwała około dwie godzinki. A jeśli lubisz biegać to zdecydowanie najlepszym sposobem jest bieganie minimum 40min.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-07-2015, 17:41
ogarniaczek ogarniaczek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Tak naprawdę to każdy sport jest dobry na poprawienie kondycji, tylko w przypadku biegania, roweru czy jakiś innych ćwiczeń aerobowych zadziała to szybciej niż np. ćwiczenia na macie bądź pilates. Warto ćwiczyć, obojętnie na co się zdecydujesz, będzie to na pewno słuszny wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-07-2015, 10:10
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Ale niektóre mogą być trochę niebezpieczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-01-2016, 14:58
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Mojemu mężowi bardzo pomogło trenowanie MMA. Jest to dość brutalny sport, ale dzięki temu jest sprawny fizycznie, a także może mnie w razie czego obronić. Chciał to trenować od kiedy go znam, ale przez długi czas nie pozwalałam mu na to, bo bałam się, że coś mu się stanie podczas treningów. Teraz chciałabym mu kupić kilka rzeczy do ćwiczeń. Potrzebuje m.in ochraniaczy na piszczele, bo poprzednie mu się uszkodziły na treningu. Rozważam takie http://ultrafight.pl/ochraniacz-piszczeli , ale oferta jest duża i nie wiem jakie konkretnie wybrać. Jak myślicie, które powinnam?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-01-2016, 11:10
deribeka deribeka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 3
Domyślnie

wg najlepszym sportem na kondycje jest albo bieganie albo taniec. ale tez nie taki taniec jak walc angielski tylko bardziej hip hop, house, locking. Tam przez godziny ruszasz sie na najwyzszych obrotach a tym bardziej jesli nalezysz juz do zespolu i szykujecie sie na zawody. takze polecam
__________________
firma kruk windykacja - zapraszam, razem rozwiążemy Twoje problemy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.