kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Gwiazdy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-03-2007, 21:51
jo-asienka jo-asienka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 11
Domyślnie Reality show z udziałem tzw. gwiazd

Co o tym myślicie? Podoba wam się "podglądanie" celebrities w stresowych sytuacjach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-03-2007, 22:14
olka90 olka90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 15
Domyślnie

o tak i to bardzooo szczególnie Taniec z Gwiazdami xD fajne to jest:P jakoś nie miałam okazji obejrzeć tego Jak Oni śpiewają? ale słyszałam, że jest takie sobie wiec nie żałuje(podobno Herbuś była żałosna- ale cóż zrobić, na utalentowaną śpiewaczkę to ona nie wygląda więc... pozostaje jej tylko tańczyć, chociaż i z tego chce zrezygnować i zająć się aktorstwem...hihihi) no i jakże mogłam zapomnieć o Szymonie Majewskim Show rzadko oglądam ale mi się podoba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-03-2007, 14:19
Izu77's Avatar
Izu77 Izu77 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Posty: 50
Domyślnie Tonący brzytwy się trzyma...

Dla mnie Taniec z gwiazdami, a może i gwiazdkami (chyba bardziej właściwe określenie) to uosobienie tandety i kiczu. Program zobaczyłam przypadkiem u znajomych, którzy zacięcie wysyłali sms-y na parę x czy y. Żenujący jak żarty prowadzących Urbańskiego i Skrzyneckiej. Jury z gwiazdorskimi manierami, silącymi się na niby błyskotliwe żarty.
Ostatni taniec dla marnych gwiazdek serialowych, które ratują się występem w tym programie przed utratą popularności i uszczupleniem własnego budżetu.

Zdecydowanie na nie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-03-2007, 14:50
sarah
 
Posty: n/a
Domyślnie

fakt żarty są żałosne- co zdążyłam zauważyć oglądając wszystkie edycje tego programu, ale spowodował on m.in. to, iż wielu ludzi zaczęło się interesować tańcem towarzyskim

A co z innymi programami typu show?
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-05-2007, 11:47
Madzia73 Madzia73 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 55
Domyślnie

"Jak oni śpiewają" - moim zdaniem galopująca żenada. Chciałoby się krzyczeć JAK ONI ŚPIEWAJĄ???!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-05-2007, 12:06
simonka simonka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 23
Domyślnie

Jak dobrze, że nie mam telewizora. Jeszcze bym go wyrzuciła...)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 09-05-2007, 12:13
Inez71 Inez71 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 47
Domyślnie

Fakt, "Jak oni..." jest równie świetny, jak "Przebojowe Polki" A te wszystkie "gwiazdorskie show's" to rzeczywiście trampolina do kariery dla niektórych i ostatnia deska ratunku dla innych. Kto jeszcze niedawno pamiętał o "biesiadnym" Tyńcu? A dziś? Gwiazda pierwszej wielkości! Chociaż uczciwie mówiąc tańczył najlepiej ze wszystkich i słusznie wygrał. Ale te jego męczeńskie miny... Brrr...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-05-2007, 14:42
olka90 olka90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 15
Domyślnie

"Jak Oni śpiewają"- chciało by się powiedzieć "Jak Oni WYJĄ!!!" oglądałam fragment tego programu i zwiastuny i nie spodobał mi się ten program:/
A co to "TzG" to faktycznie ta 5 edycja było o wiele gorsza od poprzednich, ale odcinek, gdzie będą tańczyć jurorzy obejrzę ... ale czy 6 edycję będę oglądać, nie wiem...

Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-05-2007, 14:43
nieustająca nieustająca is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 20
Domyślnie

Aż strach pomyśleć...Jedna ze stacji przygotowuje "Zamianę żon"...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-05-2007, 16:18
Madzia73 Madzia73 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 55
Domyślnie

Co będzie następne? Zamiana dzieci? A może teściowych na talon na wczasy w Bułgarii? )
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.