kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 22-06-2015, 08:47
zelazko123's Avatar
zelazko123 zelazko123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ja ze swoim mężem odkąd zamieszkaliśmy razem, dzielimy obowiązki. Wiadomo, wiekszosc robię ja, ale jeśli chodzi o sprzatanie takie generalne bardziej - zawsze pomaga jak najwiecej i nawet powiem, że mu to wychodzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 24-06-2015, 14:13
rita89 rita89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Mój poprzedni partner nie robił niczego, wszystko zwalał na karb tego, że przynosi pieniądze, pieniądze których praktycznie nie widziałam, czasem coś wydzielał na podstawowe sprawunki czy zapłacił w restauracji, mi nic nie kupował a sobie najlepsze marki. Obecny partner wszystko w domu robi, czego nie zrobię ja, praktycznie sam się rwie, wszystko potrafi. Wiele zależy od wychowania w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 24-06-2015, 14:39
waleriuszo waleriuszo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 8
Domyślnie

Szczęściara z autorki... żeby każdy mężczyzna był taki skory do porządków to świat byłby piękniejszy. U mnie niestety ta sprawa wygląda dużo gorzej mimo ciągłej walki o to. Po prostu mój "ukochany" nie ma nawyku sprzątania od razu. Przez co robi się niepotrzebny bałagan.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 01-07-2015, 18:53
BAlbnka11 BAlbnka11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Witaj mój mąż również pomaga w domowych obowiązkach. Mnie to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie cieszy mnie to, że mam na kogo liczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 09-07-2015, 14:41
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

No przede wszystkim majsterkowanie, naprawianie, dbanie o samochód. Czasami go zmuszę do zmywania, a także pomaga mi w kuchni przy gotowaniu. Ogólnie uważam, że bardziej do męskich spraw oni są Ostatnio mój facet kupił sobie wkrętarkę ze strony https://nexterio.pl/15349,15348,1533...-sieciowe.html i jest bardzo zadowolony więc jeżeli Wasi faceci lubią majsterkować, to może jest to inspiracja na prezent ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 23-07-2015, 18:42
sztynek sztynek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Mój miewa zrywy jeśli chodzi o sprzątanie, bo generalnie uważa, że do wszystkiego jest baba. Niestety do opieki nad dzieckiem również, dlatego nie zdecyduję się na więcej niż jedno dziecko. Wiem na co mogę liczyć i nie mam złudzeń, że będzie lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 15-09-2015, 13:03
strawberry strawberry is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 12
Domyślnie

Jeśli tak sprzątasz po mężu to nigdy się nie nauczy, a Ty zaszkodzisz najbardziej sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 18-09-2015, 14:31
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

odkurzyć raz na ruski rok zamiast siedzieć przyklejonym do komputera
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 27-09-2015, 12:39
Lubor's Avatar
Lubor Lubor is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 5
Domyślnie

No niestety, mnie trafił się typ, któremu trzeba podać pod nos posiłek, inaczej nie zje. Nawet herbatkę należy nalać, bo jej nie dostrzeże i nie wypije. Został tak wychowany, moja teściowa swojemu mężowi też daje jedzenie pod nos, ale we wszystkich innych sprawach ona decyduje a on musi tylko przytakiwać. U nas ten ciąg dalszy już nie występuje a byłoby fajnie. Czasem, jak ma humor, to coś posprząta, poodkurza, ale to są bardziej zrywy niż regularna pomoc. Robi niezłe przetwory, to trzeba przyznać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 14-10-2015, 10:10
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Mój mąż niestety z tych co sprzatania nie lubią. On woli dac mi pieniądze żebym wynajęła jakąś firme sprzatajacą- szczególnie przed świetami. Mi to nie przeszkadza tym bardziej że mamy duzy dom i ciężko nawet w 2 ogarnąc przeświateczne porządki. Szukałam do naszego buira kogoś do sprzatania i znalazłam firmę oferującą sprzątanie biur w warszawie ale prócz tego i mieszkania też sprzątają http://www.cleanex.com.pl/ Więc upiekę 2 pieczenie przy jednym ogniu I biuro czyste i dom..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.