kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 26-09-2017, 22:13
Marcela11 Marcela11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 11
Domyślnie

Mogę polecić fajną hurtownię http://www.hyd-met.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 27-09-2017, 08:00
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Pytanie o ogrzewanie

Nie ma to jak wejść na forum i od razu znaleźć pasujący temat do swojego dylematu. Kochane koleżanki, mam bowiem dylemat dotyczący ogrzewania i liczę na to szczerze, że mi coś doradzicie. W moim domu postawiliśmy z mężem na ogrzewanie za pomocą kominka, ale ostatnio niestety szkło kominkowe pękło nam, Trzeba je wymienić, tym bardziej, że zbliża się zima. Co sądzicie o tym sklepie - https://kratki.com/sklep/pl/category/19/szklo-kominkowe? Natknęłam się na taką ofertę i zastanawiam się, czy z niej nie skorzystać. Będę wdzięczna za poważne potraktowanie postu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 28-09-2017, 00:39
Ilboga Ilboga is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 4
Domyślnie

Ja mam sporo znajomych, wiec nie szukałabym wśród obcych firm, bo strach, że niedokładni, nierzetelni itd. A znajoma firma to zawsze większa pewność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 09-10-2017, 08:36
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Jeśli Ravthid pękła ci szyba to chyba była ona bardzo słabej jakości. Jak masz jeszcze gwarancję na kominek to ja bym zamiast kupować nową oddała tamtą na gwarancji. A jeśli chodzi o ogrzewanie to no cóż jest wiele sposobów. Są bardziej ekologiczne takie jak pompy ciepła chociażby z https://www.hewalex.pl , bądź gaz, choć on już taki bardzo ekologiczny nie jest. Zawsze można postawić na ogrzewanie, które wymaga od ciebie więcej zaangażowania i tu zalicza się wszystkie kominki i piece gdzie trzeba chodzić i dokładać. Można także mieć najdroższe ogrzewanie jakim jest ogrzewanie na prąd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 09-10-2017, 10:50
knall knall is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 180
Domyślnie

mamy kominek juz 7 lat i nic sie nie dzieje z szybą, może ktoś w nią uderzył? że pękła



dlaczego nie spojrzeć tutaj
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 13-10-2017, 10:42
karolaSR karolaSR is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1
Domyślnie

Zastanawiam się nad ogrzewaniem gazowym. Waszym zdaniem to dobre rozwiązanie?? Lepiej korzystać z gazu miejskiego czy z przydomowego zbiornika?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 18-10-2017, 06:16
dildar dildar is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1
Domyślnie

Czy ktoś z Was ogrzewa dom za pomocą kotłowni gazowej? Zastanawiam się nad zmianą dotychczasowego sposobu ogrzewania i szukam najbardziej korzystnego rozwiązania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 18-10-2017, 06:57
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Wszystko zależy od możliwości wykonania instalacji no i od wiedzy i doświadczenia jakim dysponuje ekipa wykonująca całą instalację, moja alltech z Zielonej Góry znała się super na wszystkim i byłam bardzo zadowolona z wykonania,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 20-10-2017, 17:01
renataa3 Mężczyzna renataa3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 5
Domyślnie

My grzejemy piecem z http://www.kominki-elmes.pl/piece-wo...wodnym-pl.html i generalnie polecam ten sposób, bo jest niedrogi a efektywny A do tego ekstra się komponuje z wyglądem mojego salonu hihi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.