kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 21-09-2015, 09:17
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja czytałam ostatnio, że w wybielaniu pomaga olej kokosowy. Któraś z Was go stosowała?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 13-10-2015, 13:58
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

ja uważam że jak wybielanie to w czasie wizyty u stomatologa. Nawet znalazłam stomatolog toruń http://www.legan.pl/ gdzie nie tylko kompleksowo zajma sie moimi zębami ale i wybielą warto pójśc by później olśniewać uśmiechem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 17-11-2015, 14:51
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Jakoś internetowe sposoby na wybielanie do mnie nie przemawiają. Wolę to zrobić u dentysty i być pewnym dobrej usługi.
polecam http://www.dental4you.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 11-12-2015, 10:49
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Z wybielaniem najlepiej pójść do dentysty, bo takimi domowymi sposobami możemy sobie tylko zaszkodzić. Moja siostra chodzi teraz często do stomatologa Szczecin z implanmasterspoland.pl, więc zapytam ją o to wybielanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 03-01-2016, 21:47
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Jeśli chodzi o Warszawę to mogę polecić gabinet Artodonto, na ich stronie znajdziesz ofertę http://artodonto.eu/oferta/ i cennik. Nie wiem czego dokładnie oczekujesz, ale możesz przejrzeć ofertę czy Ci odpowiada.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 14-01-2016, 22:12
Przemiln's Avatar
Przemiln Przemiln is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 6
Domyślnie

Na wybielanie u dentysty jeszcze się nie zdecydowałam, bo to są wielkie koszty. Ale stosowałam już różne preparaty domowej roboty i czasem było nieźle. Ostatnio czytałam o tym, że można zrobić papkę z wody i rozkruszonego węgla (ten który kupujemy w aptece w tabletkach) i takie coś nałożyć sobie na zęby na 3 minuty. Bez szorowania. Węgiel ponoć ładnie wybiela i usuwa kamień. Jeszcze tego nie próbowałam, ale jestem na tyle ciekawa tej metody, że chyba się skuszę. Wyjdzie taniej niż pasta wybielająca do zębów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 15-01-2016, 10:46
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Ja też miałam postanowienie noworoczne że zadbam porządnie o zęby i znajdę w końcu dobrego i sprawdzonego implantologa zębowego. Do tej pory z tym zwlekałam ale dotarło do mnie że nie warto tego odkładać tylko zebrać się w sobie i zrobić co trzeba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 15-01-2016, 13:43
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja robię tak samo. Tyle postanowień, a nic nie wychodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 23-02-2016, 14:58
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kali
Jakoś internetowe sposoby na wybielanie do mnie nie przemawiają. Wolę to zrobić u dentysty i być pewnym dobrej usługi.
polecam http://www.dental4you.pl/

Ja też tam chodzę! A właściwie do doktora Piotra, jestem baaardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 04-03-2016, 12:06
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Nie wybielajcie sobie zębów u dentysty. To bardzo szkodzi na zęby, osłabia się ich szkliwo przez co są bardziej narażone na zniszczenia i uszkodzenia. Moja koleżanka przez takie wybielanie zębów musiała sobie potem wstawiać implant bo miała tak osłabione zęby, że jeden się jej ukruszył. Musiała potem szybko znaleźć dentystę który by się tego podjął. Znalazła artykuł o kwalifikacjach do wstawiania implantów na faar.pl dzięki czemu wiedziała jakimi kategoriami się kierować. Ale nie byłoby to konieczne gdyby nie poszła na zabieg wybielania zębów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.