kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 03-04-2023, 19:37
Inguska Inguska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 66
Domyślnie

Doskonały jest Balsam kokosowy Pahwash z mano, mega nawilża skóre, pomaga na zmiany skórne . Używam na co dzięń, po opalaniu świetnie ulge przynosi. Nawet pomaga dlużej opalenizne utrzymac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 03-04-2023, 22:01
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

Pielęgnacja skóry jest bardzo ważna i powinna być wykonywana regularnie, aby zapewnić jej zdrowy wygląd i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Dermokosmetyki https://kobieco.pl/co-to-sa-dermokos...ych-produktow/ są dobrym wyborem, ponieważ są to kosmetyki, które oprócz swojego kosmetycznego działania, posiadają również właściwości lecznicze i terapeutyczne, które mogą korzystnie wpływać na kondycję skóry. W dodatku dermokosmetyki zawierają składniki aktywne, które zostały dokładnie przebadane i przetestowane pod kątem swojego działania na skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 19-04-2023, 12:47
Kitana997's Avatar
Kitana997 Kitana997 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 365
Domyślnie

Odpowiednia pielęgnacja skóry to jest doskonała sprawa. Najbardziej lubię kremy Nivea. One są doskonałe.
_________________________________________
Blog o pracach dyplomowych z Administracji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 27-04-2023, 09:56
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

jeśli chodzi o wrazliwą skórę pod oczami to u mnie super sprawdzają się te płynne płatki pod oczy marki Eveline, z serii Organic Aloe + Collagen. Wybrałam tą wersję na cienie i obrzęki i sprawdza się super, zwłaszcza przy porannej pielęgnacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 02-05-2023, 23:44
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 996
Domyślnie

Witam, jakie kosmetyki do skóry atopowej polecacie? Myślę o kremie lub o serum, które pomoże mi doprowadzić skórę do porządku. https://symfoniapiekna.pl/jak-wybrac...kory-atopowej/ Zachęcam do dyskusji, komentujcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 04-05-2023, 15:43
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 540
Domyślnie

Powiem wam, że ja zastanawiam się nad tym by postawić na naturalny kolagen do picia . Właśnie wiele osób go sobie zachwalało ze względu na bardzo dobre i przede wszystkim korzystne działanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 10-05-2023, 18:38
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 996
Domyślnie

A czy wiecie, że bardzo duże znaczenie dla kondycji naszej skóry ( i wielu innych organów również) ma stres? Im więcej stresu tym więcej chorób może zaatakować nasz organizm gdyż jego wpływ jest bardzo negatywny. Poczytajcie o tym tutaj https://auraherbals.pl/blog/co-wywol...skutki-stresu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 10-05-2023, 21:11
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Najważniejsze, żeby pielęgnacja była dobrana do potrzeb skóry. Dla mnie ważne jest też to aby kosmetyki miały dobry, naturalny skład. Moje oczekiwania spełniają kosmetyki Herbapol Polana. Serią odpowiednią dla mnie będzie czerwona - odmładzająca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 17-05-2023, 08:45
ALinaB1990 ALinaB1990 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2023
Posty: 2
Domyślnie

Aby dobrać skuteczne produkty do pielęgnacji skóry, zacznij od identyfikacji swojego typu skóry i konkretnych potrzeb. Następnie zwróć uwagę na składniki aktywne, takie jak kwas hialuronowy, witamina C czy retinol, które mają udokumentowane korzyści dla skóry. Warto także testować produkty, aby znaleźć te, które najlepiej reagują na Twoją skórę i pamiętać o systematyczności w pielęgnacji, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.
__________________
W Świnoujściu istnieje wiele atrakcyjnych opcji zakwaterowania w postaci apartamentów. Apartamenty https://ambria-apartments.eu/apartamenty są popularne ze względu na swoją bliskość do plaży i atrakcji turystycznych, a także komfort i wygodę, jakie oferują.

Ostatnio edytowane przez ALinaB1990 : 19-05-2023 o 10:57.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 20-05-2023, 13:01
Panna Panna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 70
Domyślnie

Jeśli potrzebuję jakiejś specjalnej pielęgnacji bo czuję że skóra traci nawilżenie i dobry wygląd to sięgam po maskę Hello Daktyl. Ma tak dobry skład że od razu przywraca równowagę skórze. Ale zostawiam ją sobie na całą noc wtedy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.