kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 15-03-2020, 11:35
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Kilka lat temu zakupiłam stary poniemiecki dom, solidny, z mega grubymi ścianami, jakby bunkier. Problem był w instalacji grzewczej, która była robiona już nie przez tych samych ludzi co dom, totalna prowizorka. Zebrałam fundusze i zabrałam się za wymianę. Na system grzewczy wybrałam defro beta https://www.defro.pl/ . Solidny a jednak prosty w obsłudze. Wydajność również jest zadowalająca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 16-03-2020, 21:23
Wiewiórka Wiewiórka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 628
Domyślnie

Jak potrzebujesz okien i drzwi to polecam skorzystać z oferty producenta stolarki okiennej czyli https://www.drutex.pl/ Mają produkty z PVC, aluminium i drewna w różnych konfiguracjach więc wybór jest spory. Ponadto mają w ofercie rolety, systemy fasadowe oraz ogrody zimowe. Jednym słowem w jednym miejscu masz pełną ofertę co na pewno docenisz jako potencjalny klient.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 18-03-2020, 13:55
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Ostatnio był artykuł o tym, sami przeczytajcie: https://www.kdmax.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 19-03-2020, 18:59
Karola34 Karola34 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 50
Domyślnie

Jeśli szukacie jakichś ciekawych rozwiązań jeśli chodzi o łazienkę to myślę, że mogę mieć coś dla was. Ostatnio bardzo spodobały mi się tego rodzaju płytki.
Mianowicie chodzi mi o coś takiego - www.paradyz.com/blog/mozaika-w-lazience-jestesmy-na-tak/. Przepięknie się to prezentuje i zdecydowanie nadaje noiepowtarzalnego charakteru wnętrzu Fajna sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 23-03-2020, 10:53
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie

Czego by nie powiedzieć, to budowa domu to przede wszystkim ludzie, którzy go dla nas zrobią, ale także i materiały. Co do tego pierwszego, to możecie szukać w sieci, wpisując takie hasła jak firmy budowlane lubelskie , albo też szukać osobno, na przykład wśród znajomych. Takie polecenia są zdecydowanie najlepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 25-03-2020, 08:43
KonradSkal Mężczyzna KonradSkal is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 147
Domyślnie

Dzień Dobry montowaliście kiedyś podłogi livyn? Za miesiąc będę remontował dom i rozważam co mogę fajnego zrobić. Mam zamiar sam zająć się całym remontem, taki majsterkowanie mnie odstresowuje. Z miłą chęcią wysłucham wszystki dobrych rad.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 30-03-2020, 12:13
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

To spora inwestycja i warto ją odpowiednio zabezpieczyć. W trakcie budowy domu może się przydarzyć mnóstwo nieprzewidzianych sytuacji losowych, które mogą uszczuplić Twoje finanse. Ubezpieczenie umożliwi Ci odzyskanie środków utraconych podczas pechowych sytuacji. https://cuk.pl/ubezpieczenia/nieruch.../dom-w-budowie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 31-03-2020, 08:48
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jak budujesz dom i stawiasz na nowoczesność to polecam pomyśleć o instalacji inteligentnego systemu domu. Dzięki niemu możesz kontrolować niemal wszystkie urządzenia i sprzęty w domu zdalnie. Oczywiście trzeba to zlecić odpowiedniej firmie żeby działało jak należy i tu polecam https://www.fhome.pl/pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 21-04-2020, 08:29
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Dla mnie dom to zbyt duże finansowe wyzwanie, poza tym musiałabym zaczynać od zera bo nie mam nawet działki pod dom. Dlatego lepiej w moim przypadku i o wiele taniej było postawić na mieszkania na osiedlu centro ursus
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 22-04-2020, 16:24
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 672
Domyślnie

Tak, mam bardzo podobne zdanie na ten temat, też kupuję mieszkanie ale na bardzo ładnym osiedlu Bliżej Gwiazd na Mehoffera, w zielonej części Białołęki, okolica jest tu naprawdę bardzo przyjemna
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.