kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-10-2015, 09:02
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Samodzielnie, prawidłowo napisać pozew o rozwód?

Da się tak samodzielnie stworzyć prawidłowy pozew o rozwód?
Zastanawiam się czy to w ogóle jest możliwe czy koniecznie trzeba iść z tym do prawników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-10-2015, 17:18
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

To zdecydowanie jest wykonalne.
Musiałabyś jedynie przysiedzieć przy tym coś więcej i poczytać w internecie jak to zrobić. Może gdzieś trafisz na jakiś wzór.
Sporo wskazówek na ten temat widziałam tutaj: http://pozeworozwodblog.pl
Wydaje mi się, że to już jakiś punkt wyjścia. Do prawnika zawsze możesz z tym iść.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-10-2015, 18:12
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Są wzory z Internecie, nie trzeba iść do prawnika.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-02-2019, 20:32
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Pamiętajcie, że jest pozew o rozwód, a nie jak wiele osób uważa - wniosek. Tutaj https://rozwod-i-podzial-majatku.pl/wniosek-o-rozwod/ można sobie o tym poczytać. Poza tym warto również przejrzeć inne artykuły, które się tam znajdują, albowiem cały blog poświęcony jest sprawą rozwodowym oraz kwestią podziału majątku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-08-2020, 09:56
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 343
Domyślnie

Moim zdaniem lepiej jednak zgłosić się z taką sprawą do zaufanego, dobrego prawnika. Zobacz tutaj ofertę kancelarii, która zajmuje się między innymi prowadzeniem spraw rozwodowych. Oprócz urzędowych spraw, prawnicy mogą Wam pomóc również w ustaleniu winy współmałżonka. Swoje biura kancelaria ta posiada w Warszawie, Krakowie i Katowicach. Jeśli więc nie macie tam daleko, warto się z nimi skontaktować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-08-2020, 20:16
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Samodzielnie niby można, ale czy to będzie prawidłowo. Raczej wiedzy i doświadczenia to nie ma się w tym temacie. Bynajmniej ja nie miałam, a po długim czasie uznałam, że nic się już nie zmieni i rozwód był konieczny. Bardzo cenię pomoc adwokat Barbary Węgłowskiej z kancelarii Węgłowski ze Szczecina. Nie tylko jeśli chodzi o sam pozew, ale też prowadzenie sprawy. Czułam się pewniej z takim wsparciem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-08-2020, 07:18
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Wiecie co, w sumie jest tyle kancelarii, które prowadzą Rozwody - Adwokat Kraków Rozwód co chwilę możemy spotkać, że ja bym nawet nie próbowała samodzielnie pisać takiego pozwu. Może i bym umiała, bo pracuję słowem, ale tak naprawdę wydaje mi się, że to nie dla mnie. Jednak wolałabym iść do prawników z kancelarii Gawor i po prostu poprosić o wsparcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.