kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 31-08-2020, 18:39
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Uważam, że zawsze pierwszym krokiem do sukcesu jest być oczytanym w temacie. Właśnie dlatego warto czytać informacje z różnych źródeł. Ja najchętniej sięgam do zaufanych blogów. Na stronie: https://alamama.pl/edukacja/ znajduje się blog nauczyciela. Jest naprawdę ciekawy i wiele się z niego dowiesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 17-09-2020, 22:16
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Moje dziecko po lekcjach skupia się tylko i wyłącznie na swoich pasjach, ponieważ dodatkowe zajęcia z różnych przedmiotów szkolnych nie są mu potrzebne, z tego względu, że wybraliśmy Te Vizję, gdzie realizowany jest program w taki sposób, aby dziecko nie miało z nim problemów. Zerknij na ofertę tutaj https://gladka.tevizja.pl/#_ga=2.125...605.1518604893
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 27-09-2020, 19:38
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Warto zainwestować w rozwój dziecka i dobrą edukację od samego początku. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie to placówka, która pozwoli dziecku dobrze się rozwijać. Zajęcia dodatkowe i sporo nauki języka angielskiego mnie przekonało do tej szkoły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 04-10-2020, 21:57
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 940
Domyślnie

Najlepiej zgodne z zainteresowaniami dziecka. Zobacz ofertę https://kidos.pl/zajecia/warszawa . Myślę, że wspólnie wybierzecie to, co spodoba się Twojemu dziecku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 05-10-2020, 00:05
Garfiel's Avatar
Garfiel Garfiel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 144
Domyślnie

A czy ktoś z was wie może, gdzie uda mi się zamówić tablice szkolne ? Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad takim zakupem i nie mogę się na nic konkretnego zdecydować. Dopiero dzisiaj moja siostra wysłała mi taki link. Myślicie, że faktycznie warto w nich zainwestować? Z tego co widzę to mają oni atrakcyjne ceny. Dajcie znać co myślicie na ten temat, dzięki za pomoc!
__________________
Tak trudno mi zachowywać się właściwie, gdy jestem przy tobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 09-10-2020, 20:07
manka11 manka11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 123
Domyślnie

Na pewno też Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie jest placówką, na którą warto zwrócić uwagę. Tutaj chodzą nasze dzieci. Mają wszystko, co potrzebne by się uczyć bez stresu. Klasy są małe, nauczyciele starają się skupić na każdym dziecku podczas lekcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 10-10-2020, 17:35
grave grave is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 47
Domyślnie

Cytat:
Napisał ada_90
Warto zainwestować w rozwój dziecka i dobrą edukację od samego początku. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie to placówka, która pozwoli dziecku dobrze się rozwijać. Zajęcia dodatkowe i sporo nauki języka angielskiego mnie przekonało do tej szkoły.
Nasze dzieci uczęszczają do tej szkoły. Na pewno mają tutaj zapewnione dobre warunki do nauki. Podejście nauczycieli z doświadczeniem to coś, dzięki czemu dziecku dużo łatwiej się przyswaja wiedzę. Warto tutaj posłać dziecko do szkoły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 11-11-2020, 15:02
annanowicka annanowicka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 184
Domyślnie

myślę, że wszystko zależy od osobowości i temperamentu dziecka. Jeśli lubi zabawy i zajęcia plastyczne to myślę, że jego rozwój w tym kierunku może być świetnym pomysłem. Warto zajrzeć tu i zapoznać się ze specjalną ofertą placówki właśnie dla dzieci. Można tam spędzić miło czas, a dodatkowo pogłębić swoją wiedzę plastyczną i techniczną. To świetne doświadczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 18-12-2020, 19:26
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Też dość długo zastanawiałam się nad tym, na jakie zajęcia zapisać moje dzieci i wiecie do jakiego wniosku doszłam? Że w pierwszej kolejności trzeba zrobić test osobowości i mocnych stron, i właśnie w tym kierunku podążać. Tutaj https://proficompetence.com/ można znaleźć testy tego typu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 18-01-2021, 11:01
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 656
Domyślnie

Warto zapytać się w przedszkolu prywatnym, czy oferują zajęcia dodatkowe dla dzieci, niemal zawsze odpowiedź jest twierdząca. Każde dziecko znajdzie takie zajęcia, jakie mu przypasują.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.