kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #101  
Stary 10-02-2020, 17:09
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Wiem, jak ciężko jest w dzisiejszych czasach o dobrego prawnika. Chociaż wiem, ze trzeba się naszukać by takiego prawnika znaleźć. Dowiedziałam się, ze Ingemara Grom http://www.privatelawyers.pl/ jest bardzo dobrym prawnikiem od spraw karnych. Ma świetny kontakt ze swoimi klientami i angażuje w sie w sprawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Stary 13-02-2020, 21:11
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 614
Domyślnie

Dobrego adwokata znajdziemy również w Łodzi, to kancelaria https://mecenas-lodz.com.pl/ . Specjalizuje się głównie w sprawach karnych, dotyczących udziału w zorganizowanych grupach przestępczych, wymuszeniach czy rozbojach. Wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z tymczasowym aresztowaniem czy zatrzymaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Stary 14-02-2020, 17:48
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

Nie wiem czy akurat w sprawach biznesowych Twojej firmy potrzebujesz prawnika, ale jestem w stanie polecić Ci Kancelarię Ożóg Tomczykowski. To oni mają wieloletnie doświadczenie, sprawdzają wszelkie kruczki od podszewki, ja jestem zadowolona z świadczonych przez nich usług.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Stary 17-02-2020, 19:33
jayka jayka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 112
Domyślnie

No ja akurat nie znam. A miałam jedynie styczność z kancelarią adwokacką Wojas Pawlak z Gliwic. Oni akurat są naprawdę świetni, zajmują się kilkoma odłamami prawa. Bo przecież nie każdy adwokat bierze każdą sprawę, prawda? Ja akurat już zasięgnęłam od nich pomocy z zakresu prawa pracowniczego, zaś moja siostra kiedy brała rozwód, to właśnie Państwo Wojas ją reprezentowali. Jak coś to zawsze możesz się z nimi skontaktować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Stary 18-02-2020, 20:25
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 614
Domyślnie

Popieram ok

Ostatnio edytowane przez angelika1998 : 19-02-2020 o 13:10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Stary 19-02-2020, 13:09
weronika34 weronika34 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1
Domyślnie

W sprawach rozwodowych, opiekuńczych i innych sprawach rodzinnych można z kolei liczyć na pomoc kancelarii http://www.lodz-adwokat.pl/ . Kancelaria pomaga również w bardzo rozległym prawie pracy, należy pamiętać że liczy się doświadczenie, wtedy praca adwokata w kolejnych sprawach jest najbardziej efektowna. Pozwala to zaoszczędzić naprawdę sporo czasu i stresu związanego z postępowaniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Stary 19-02-2020, 22:08
basiabe basiabe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 26
Domyślnie

Powiedzcie mi czy korzystanie z usług księgowej mającej w ofercie także pomoc adwokata Niemcy to dobry pomysł? Rozważam podjęcie współpracy z takim biurem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Stary 24-02-2020, 20:43
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

W kwestii porad prawnych, gdzie nie ma konieczności występowania w sądzie to pomocą posłuży radcaprawny-trojmiasto.pl . Wiem, że sporo ludzi szuka tego typu porad w internecie, ale niestety slang prawniczy jest na tyle skomplikowany że często ciężko to po prostu zrozumieć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Stary 24-02-2020, 21:51
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Witam,poszukuje prawnika,ktory zajmie sie sprawami mojego meza. Zalezy nam na podatkach marynarskich. Co i jak,jak to wszystko poukładać w całość. https://www.kancelaria-gdynia.eu/pod...rynarskie.html Co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Stary 28-02-2020, 10:44
polakowalska polakowalska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 65
Domyślnie

Ja mogę polecić kancelaria radcy prawnego warszawa. Przeprowadzali dla mnie podział majątku warszawa , nie zawiodłam się. Poszło dość szybko jak na polskie warunki i w korzystnej cenie, a ja nie zostałam z niczym po rozwodzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.