kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 03-01-2015, 12:08
Lenka90 Lenka90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja od zawsze mieszkałam w domu i ciężko byłoby przenieść się do mieszkania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 11-01-2015, 09:37
EkoCherish77 EkoCherish77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 9
Domyślnie

Wiele lat mieszkałam w domu z rodzicami, teraz mieszkam w mieszkaniu ze względu na pracę w centrum miasta, ale na pewno na starość będę chciała wrócić do domu z ogrodem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 11-01-2015, 19:11
misaki misaki is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Dom ma wiele zalet moim zdaniem. Między innymi ogródek. Nie wiem czy to dla Was istotne, ale dla mnie tak. Ja planuje już powoli swój dom i chyba będę się skłaniała ku domom tego typu http://www.archeton.pl/projekty-domow-energooszczednych - czy może ktoś z Was zamawiał projekt domu w Archetonie? Bardzo podoba mi się szczególnie jeden domek Nuta Eko ale chciałabym się dowiedzieć cz można coś minimalnie zmienić w projekcie? Znacie się na tym? Ktoś może ma za sobą takie sprawy? Będę wdzięczna za informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 15-01-2015, 18:29
SONIA1307 SONIA1307 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 8
Domyślnie

Och, po mieszkaniu i w bloku i w domu mogę stwierdzić, że własny dom z ogródkiem, nawet bardzo małym, ale jednak ogródkiem to jest coś właśnie dla mnie. Mieszkania mnie przytłaczają. No może gdyby mieszkanie miało olbrzymi taras...Albo coś takiego...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 16-01-2015, 15:26
olipolak olipolak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ja mieszkam w mieszkaniu ale bardzo często jeżdżę do rodziców na wieś a tam jest wielki dom z ogromnym ogródkiem (kiedyś trochę moim) Takie życie mi odpowiada bo jest duże zróżnicowanie w życiu a to jest bardzo ważne przynajmniej dla mnie
__________________
Polecam paniom kosmetyki naturalne z oliwek oraz grawerowanie laserowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 17-01-2015, 23:41
MEGATAYLOR92 MEGATAYLOR92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 10
Domyślnie

Ja mieszkam od dziecka w bloku, więc przyzwyczajona jestem do poczucia ciasnoty, jednak gdybym miała wybierać, to naturalnie wyprowadziłabym się za miasto do domu w którym przestrzeni byłoby znacznie więcej no i jest możliwość posiadania ogródka! wspaniale
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 27-01-2015, 21:44
iIliana1008 iIliana1008 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 18
Domyślnie Witam

Dobry temat dom czy mieszkanie, jeżeli chodzi o dom bez porównania jeśli mówimy o prywatności, ale jeśli chodź o dom na wsi to prywatność nie jest znana nawet jeśli nam się wydaje, że nikt i nic nas nie widzi i słyszy to się bardzo mylimy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 30-01-2015, 12:44
OneFranklin96 OneFranklin96 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 12
Domyślnie

Zdecydowanie i to bezapelacyjnie mieszkanie właśnie z tego względu, że tutaj jest więcej swobody i nie ma takiej ciasnoty. Jednak mi tutaj chodzi o mieszkanie w większym mieście właśnie z tego względu, że na wsi to wszyscy o wszystkim wiedzą bo co mają ludzie robić po pracy - najłatwiej to przychodzi po prostu obgadywanie innych...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 01-02-2015, 22:14
nathanael2823 nathanael2823 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 9
Domyślnie

A ja mam nietypowe podejście do tego tematu bo wolę mieszkanie. Mam męża i jedno dziecko więc nie potrzebujemy sporej przestrzeni, za to cenimy sobie lokalizację. W związku z tym dla nas lepszym wyjściem są 4 kąty gdzieś w centrum, albo blisko centrum miasta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 03-02-2015, 08:55
onemarguerite85 onemarguerite85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 10
Domyślnie

Zdecydowanie stawiam na mieszkanie z tego właśnie względu, że ja jakbym miała taki wielki duży dom to bym musiała w nim bardzo często sprzątać i po prostu by mi się to nie podobało. Tak w mieszkaniu jest mniej pokoi i zdecydowanie jest lepiej i nie ma aż takiej luki gdzie jak dzieci się wyprowadzą to będą wolne pokoje..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.