kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-08-2018, 18:43
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie Szkoła angielskiego w Warszawie

Cześć. Chce zabrać się za naukę angielskiego , najlepiej tak profesjonalnie . Zależy mi na jakiejś sprawdzonej I skutecznej szkole angielskiego w3 Warszawie . Co polecacie? Słyszałam że ta
szkoła angielskiego jest świetna i mają świetne metody nauczania , ktoś korzystał z ich usług ? Co mi radzicie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-04-2019, 16:02
jowis jowis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 14
Domyślnie

swietne rozwiazanie ma tutlo. nauka przez internet. uczysz sie w domu np i wtedy kiedy masz czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-04-2019, 10:45
malamarry malamarry is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 42
Domyślnie

Cytat:
Napisał szygi
Cześć. Chce zabrać się za naukę angielskiego , najlepiej tak profesjonalnie . Zależy mi na jakiejś sprawdzonej I skutecznej szkole angielskiego w3 Warszawie . Co polecacie? Słyszałam że ta
szkoła angielskiego jest świetna i mają świetne metody nauczania , ktoś korzystał z ich usług ? Co mi radzicie ?
Ja już uczestniczyłam na takie grupowe zajęcia językowe, niestety nie spełniło to moich oczekiwań.. Nie m to jak zajęcia 1:1, wtedy mam pewność, że osoba prowadząca jest skupiona na tym, co ja chcę opanować. Dla mnie świetną opcją są zajęcia w Tutlo on-line. Mogę się za to zabrać o dowolnej porze w godzinach 7-22. Nie muszę się nigdzie zapisywać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-07-2019, 13:06
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

W Warszawie jest masa takich szkół, ale nie każdy idzie na jakość. Myslę, że bardzo ważne jest, żeby szybko przełamać barierę językową. Angloville tutaj sprawdzi się idealnie, bo od pierwszego spotkania prowadzeonego przez Native Speakera prowadzi się konwersacje po angielsku i nie musisz targać książek bo nie są potrzebne!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-08-2019, 19:11
kaskagrudzienkucinska kaskagrudzienkucinska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 9
Domyślnie

bylas na kursie u nich? bo rozmyslalm nad wybraniem siee do nich na Angielska Wioske
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-09-2019, 21:55
Alińcia Alińcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

szkoła nie, ale obóz językowy Angielska Wioska polecam! komu zależy na szybkim podszkoleniu umiejętności mówienia na pewno pomoże
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-03-2020, 14:29
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Z tego, co mi wiadomo, to bardzo dobre, profesjonalne kursy języka angielskiego oferuje również Szkoła Językowa ProfiLingua, która ma swoje oddziały w całej Polsce. Więcej na temat ich kursów możecie sobie poczytać na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-02-2024, 11:13
emilano emilano is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 127
Domyślnie

Świetnych lektorów mają w British School ICT.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.