kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 18-01-2019, 12:32
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 239
Domyślnie

Najczęściej można sie spotkać z alergią na roztocza kurzu. Objawy nie są przyjemne i w szczególności uporczywe na pewno dla dzieci. Dlatego warto wyeliminować alergeny zawarte w kurzu za pomocą odpowiedniego preparatu, przykładowo Allergoff Spray http://www.allergoff.pl/ . Który wspomaga leczeni objaw u alergików. Jest to środek bezpieczny i łatwo się go aplikuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 24-05-2019, 14:16
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

W takim przypadku najlepszym rozwiazaniem jest zdecydowanie się na dobrej jakosci oczyszczacz powietrza. Jeżeli nie wiesz jaki to wydaje mi się, ze oczyszczacz powietrza Ballu bedzie dobrym rozwiązaniem. Usuwa alergeny i roztocza z powietrza. Zdecydowanie przy alergii takie rzeczy są potrzebne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 05-06-2019, 08:30
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Z doświadczenia wiem, ze najważniejsza jest diagnostyka. Jeśli mamy świadomośc tego, jaki to rodzaj alergii wtedy można ustawić skuteczne leczenie i te objawy nie są już tak uciążliwe. Ja i sobie i dzieciom robiłam test Faber https://www.fabertest.pl/o-systemie. To molekularna diagnostyka alergii, badanie dokładne, czułe i rzetelne. No i najważniejsze jest to, że w przeciwieństwie np do testów skórnych Faber może być wykonywany także u niemowlaków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 05-06-2019, 08:46
Habib Habib is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 2
Domyślnie

witam, dzięki za pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 28-06-2019, 05:55
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

kinnia nam też zalecono ostatnio by zrobić ten test Faber ( u rocznego malucha). Póki co czekamy na konsultację w przychodni AlergoMed w Wawie i mam nadzieje, że jakoś niebawem uda się już wszystko zrobić i w końcu wiedzieć na czym stoimy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 17-07-2019, 16:44
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 089
Domyślnie

Pewnie postawiłabym na dobry inhalator dla dziecka https://sanity.pl/dobry-inhalator/ Tylko teraz, który z tej masy w ofercie jest dobry, a raczej który będzie najlepszy. Tak naprawdę to juz na wstepie nie wiedziałabym czy wybrać inhalator pneumatyczny, ultradźwiękowy, siateczkowy czy kompresorowy Za dużo tego, jak na moją blond główkę. Oczywiście można poczytać, a nawet trzeba. Dzięki takim artykułom jak na sanity.pl klient ma mozliwość dobrego wyboru. Zatem czytać i jeszcze raz czytać, zanim sie na coś zdecydujemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 25-07-2019, 19:29
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 386
Domyślnie

Jeśli to alergie skórne to warto stosowac kosmetyki, które stworza bariere ochronna a zarazem bedą pielegnowały skóre. U mojego synka bardzo dobrze sprawdził si e atoperal. Mały od poczatku miał uczulenie wiec bardzo szybko zaczełam sotosowac te kosmetyki. Bardzo pomaga tez kapiel w krochamlu. Atoperal tez ma taki krochmal do kapieli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 30-11-2019, 06:51
cincin cincin is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 202
Domyślnie

Wszystko zależy od tego jaką konkretnie alergię macie na myśli. Bo alergię pokarmową czy skórną jest trudno wyleczyć i przede wszystkim należy udać się do lekarza w celu wykonania wszelakich badań które wskażą nam kierunek leczenia. Natomiast na alergię na pyłki czy inne zanieczyszczenia możemy wesprzeć poprzez posiadanie oczyszczacza powietrza. Mi lekarz polecił taki https://topowe-agd.pl/oczyszczacze-p...ifaair-la352c/ i nie powiem jest bardzo dobry i skuteczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 30-12-2019, 14:40
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Jeśli chcecie pozbyć się alergenów oraz smogu z powietrza który wdychacie w swoim mieszkaniu, czy domu to w wolnej chwili polecam sprawdzić ofertę sklepu https://oxyshop.pl/ i przekonajcie się, że z pomocą dobrego oczyszczacza powietrza nie tylko pozbędziecie się wszystkich zanieczyszczeń z powietrza i zadbacie o swoje samopoczucie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 28-09-2020, 12:00
kojun kojun is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 81
Domyślnie

na pewno pomoze ocyszczacz powietrza w takiej sytuacji, sama mam własnie od stadler form taki jeden. To mój pierwszy oczyszczacz, zakupiony po dużej ilości porównań i poszukiwań. Patrząc po filtrach i parametrach wydaje się być urządzeniem naprawdę wydajnym i skutecznym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.