kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-07-2015, 13:39
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie Pościel flanelowa

Jak szukacie dobrej gatunkowo pościeli flanelowej, mam dla was świetny sklep do polecenia - modnaposciel.pl
Mają ogromny wybór - różne wzory, kolory i rozmiary. Każdy znajdzie idealne rozwiązanie do swojej sypialni.

A oto przykład pościeli flanelowej z ich sklepu:

Polecam zapoznać się z ofertą: pościel flanelowa 160x200
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-07-2015, 13:52
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Szkoda, że jest takiej słabej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-07-2015, 17:08
Diduszka Diduszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Jestem zmarzluchem, wiec uwielbiam pościel flanelową. Z tego samego powodu nie znoszę takiej satynowej, chłodnej w dotyku. Flanela towarzyszy mi nawet latem, tylko wtedy zakładam ją na cienki koc. Dzięki za namiar.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-07-2015, 21:24
wstalam wstalam is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Osobiście (dla siebie) przepadam za pościelą flanelową (flanela bawełniana czy jak to się nazywa) - pod kątem zimy.
Ale niestety nie jestem w stanie podać żadnych producentów. Nie polecam kory, bo te cieńsze i bardziej miękkie szybko się niszczą (szczególnie jeśli macie psa lub kota), z kolei grubsze potrafią być sztywne i drapać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-07-2015, 22:47
Valentina Valentina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja również bardzo lubię pościel flanelową oraz jerseyową. Nie znoszę satyny, która jest bardzo "zimna" w dotyku, zsuwam się z niej i zwijam do środka. Pojawił się post, że ta pościel jest złej jakości. Czy ktoś testował, próbował? Mnie jednorazówki nie interesują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-07-2015, 13:04
mona lisa90 mona lisa90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Pościel flanelowa to nie to samo co bawełniana, czy jedwabna. Pościel flanelowa jest gruba, ale przepuszcza powietrze, także nie pocimy się tak bardzo, a jest nam ciepło. poza tym jest bardzo przyjemna w dotyku, jedynym minusem jest jej cena.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-03-2016, 18:47
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 386
Domyślnie

Pościel flanelowa jest super na zimę bo jest taka mięciutka i miła w dotyku. Bardzo ja lubię. Teraz nie dawno skusiłam się na posciel 3D. Jest przepiękna i ożywia sypialnię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-04-2016, 13:41
Patrycja's Avatar
Patrycja Patrycja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 17
Domyślnie

j a kupuje w jysk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-08-2016, 20:54
fantasy7 fantasy7 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 76
Domyślnie

A w czym pierzecie pościel? Ja do tej pory używałam normalnego proszku plus pachnący płyn do płukania. Ale za niedługo urodzi mi się dziecko i pewnie będziemy spać razem Boję się o jego skórę, przecież niemowlaki są takie delikatne. Z drugiej strony, nie chciałabym zrezygnować z cudnego zapachu pościeli...Znalazłam tutaj http://biowitalni.pl/23-dom-alergika płyn do płukania o zapachu kwiatowym. Któraś z was może go miała? Długo trzyma się ten zapach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 07-08-2018, 22:17
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Bardzo lubię pościel flanelową, ale tylko i wyłącznie zimą, gdy na zewnątrz jak i często w pomieszczeniach wewnętrznych jest zimno. Pościel flanelowa jest bardzo przyjemna w dotyku, przyjemnie się pod nią śpi. Latem jednak wolę zimną, śliską pościel jaką jest np. pościel satynowa. Chciałabym kupić sobie porządną pościel i nie chce żałować na nią pieniędzy. Rozważam kupno kompletu pościeli z tej oferty https://sklep.selene.pl/posciel-este...na,3,9693,9689 . Jak myślicie warto?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.