kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-05-2018, 19:15
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie Tlumacz jezyka rosyjskiego - potrzebny

Hejka,
potrzebuje dla kilku moich znajomych - tlumacza jezyka rosyjskiego, oczywiscie przysieglego. Potrzebuja bowiem przetlumaczyc kilka dokumentow, ktore beda potem wykorzystane w urzedach. Ma ktos z Was moze namiary na takiego tlumacza?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-05-2018, 21:27
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Ja Ci mogę polecić Panią Wandę Konior, ona wykonuje przysięgłe tłumaczenia z rosyjskiego w Krakowie. Biuro tłumaczeń znajduje się przy ulicy Mogilskiej niedaleko Konsulatu Ukrainy. Dokumenty do tłumaczenia możesz wysłać jej przez internet a gotowe tłumaczenia odeśle Ci pocztą. Przed tłumaczeniem możesz poprosić o wycenę, jeśli chcesz znać przybliżony koszt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-06-2018, 12:13
SteffAnja SteffAnja is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 82
Domyślnie

A spróbuj może w firmie https://euro-tlumaczenia.pl Już moich paru znajomych korzystało z pomocy tego biura tłumaczeń. Może akurat nie z jezyka rosyjskiego ale nawet z mniej popularnych języków więc można do nich iść po pomoc z każdym dokumentem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-07-2018, 17:19
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Jeżeli chodzi o tego rodzaju tłumaczenia, tutaj bez wątpienia warto zwrócić uwagę na ofertę, dostępną w 123tlumacz.pl . Przede wszystkim bowiem w tym przypadku mamy do wyboru wiele języków. Jednocześnie wszelkie kwestie dotyczące czy to tekstów przysięgłych, czy np. technicznych możemy wygodnie załatwić online i na pewno w krótkim czasie otrzymamy gotowe tłumaczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-09-2018, 19:11
wiola438 wiola438 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 106
Domyślnie

Ja ze swojej strony mogę polecić tłumaczenie tekstów online. Jeśli nie masz czasu biegać po mieście i szukać biura, wyślij im tekst przez Internet i po sprawie. Na stronie można sobie doczytać więcej szczegółów ale w sieci cieszą się naprawdę dobrymi opiniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.