kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 03-08-2017, 07:50
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Wydaje mi się, że jak samochód się raz zepsuł to będzie sie psuł regularnie.
Ja właśnie trafiłam na Bawaria Motors BMW i zastanawiam się nad kupieniem tam nowego auta. Z tego co widziałam w ofercie są też używane samochody w świetnym stanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 05-08-2017, 20:30
PatrycjaWilk PatrycjaWilk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 119
Domyślnie

Samochody używane często się psują, taka ich charakterystyka. Dlatego warto brać samochody które mają jeszcze gwarancje. I do tego wziąć auto casco też warto, tym bardziej, że np w PZU za kompleksową ochronę nie płaci się wcale tak dużo. Warto zainwestować raz a dobrze niż co chwilę dokładać małe kwoty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 08-08-2017, 11:04
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Jeśli zdarzyłby się Wam wypadek czy też stłuczka to koniecznie pomyślcie o znalezieniu dobrego blacharza. Polecam więc firmę http://kris-cars.eu/ z Łodzi. Miałam okazję korzystać z ich usług po stłuczce na A2, bardzo dobrze się mną zajęli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 08-08-2017, 14:19
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 528
Domyślnie

W kwestii części samochodowych warto też zajrzeć do internetu. Często można je zakupić dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych. Jeśli chodzi na przykład o świece zapłonowe to wszystkie informacje znajdziecie na stronie http://swiece-zaplonowe.pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 10-08-2017, 07:32
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Naprawa auta

A ja forumowiczkom z okolic Lublina mogę ze swej strony polecić warsztat "Dakro". Nie wiem ,czy któraś z koleżanek z Lubelszczyzny się z nim zetknęła, ja po raz pierwszy miałam do czynienia z nimi praktycznie kilka dni od momentu przyjazdu do miasta. Nie jestem bowiem rodowitą lublinianką, ale przyjechałam tu na dwa lata do oddziału swojej firmy. No i powiedzcie mi, jakie trzeba mieć "szczęście", żeby zaraz po rozpoczęciu życia w nowym miejscu zepsuć auto? W moim przypadku tak się zdarzyło, na szczęście samochód się rozkraczył, jak wracałam z pracy. Nie znałam jednak żadnego warsztatu w Lublinie, do głowy mi nie przyszło, żeby się tym zainteresować, na szczęście miałam dobrego znajomego w Lublinie jeszcze z czasów studenckich. Poradził mi,żebym udała się do serwisu "dakro" i muszę Wam przyznać, że to był dobry wybór. Chociaż wszystko porządnie sprawdzili, jeszcze przeprowadzili dla mojego samochodu diagnostykę komputerową - http://dakro.pl/diagnostyka-komputer...owanie-bledow/. Spisali się na medal, ponieważ od tamtej pory samochód działa bardzo dobrze, jest praktycznie bezawaryjny i nie muszę się już stresować, że nie wiem, co zrobić, gdy odmówi mi posłuszeństwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 13-08-2017, 20:55
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 344
Domyślnie

ja jestem bardzo sceptycznie nastawiona do warsztatów samochodowych, a już jako kobieta to niestety, ale wielokrotnie zdarzyło mi się czuć traktowana jako słodka idiotka w takich prywatnych warsztatach. Od czasu gdy mam seata korzystam jedynie z usług serwisu - zazwyczaj jeżdżę do głogowa, bo mam najbliżej http://www.gama.seat-auto.pl/ w każdym razie w serwisie przynajmniej czuję że nikt mi nie próbuje spławić i naciągnąć na kasę. Poza tym naprawa trwa bardzo szybko bo z racji tego, że jest to serwis to naprawa trwa bardzo krótko. Ostatnio szukałam nowych wycieraczek i na miejscu nawet wymienili - bardzo bardzo miła i fachowa obsługa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 16-08-2017, 11:38
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Zależy jakie masz problemy z tym autem. Dużo różnych specjalistycznych części samochodowych znajdziesz na stronie http://sklep.dormet.pl/. W ofercie mają między innymi łożyska czy też sprzęgła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 16-08-2017, 21:45
Krokodillo Krokodillo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 6
Domyślnie

Skoro żaden mechanik nie potrafi znaleźć takiej części, to faktycznie może być z nią problem. Spróbuj zamówić na necie w takim razie skoro to jedyna opcja.
__________________
protezy nogi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 17-08-2017, 08:03
Menii Menii is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 2
Domyślnie

Możesz zawsze poszukać w ogłoszeniach typu echopoznania.pl. A nóż się coś znajdzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 06-09-2017, 17:50
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Niestety problemy z samochodami jednak się zdarzają. Dlatego też według mnie powinniśmy zabezpieczyć swój samochód sięgając po takie produkty jak chociażby papier antykorozyjny z http://www.benzyny.pl/ . Co więcej, w ofercie takiego dystrybutora są dostępne także dodatki do paliw jak również smary oraz wiele innych produktów, w związku z czym możemy zatroszczyć się o niemal wszystkie układy na aucie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.