kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #121  
Stary 25-01-2019, 11:19
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Może Warszawa? To bardzo ładne miasto, każdy w miarę możliwości powinien je od czasu do czasu odwiedzić. Jeśli ma być romantycznie, to polecam szczególnie Bubbles Bar Warszawa . Tam zjecie najlepsze dania polskie i międzynarodowe, a także napijecie się najlepszych szampanów w dobrej cenie, bo za 29 zł za osobę w nielimitowanej ilości. Na pewno Wam się spodoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Stary 26-01-2019, 17:00
lejnka lejnka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał radosna
Może Warszawa? To bardzo ładne miasto, każdy w miarę możliwości powinien je od czasu do czasu odwiedzić. Jeśli ma być romantycznie, to polecam szczególnie Bubbles Bar Warszawa . Tam zjecie najlepsze dania polskie i międzynarodowe, a także napijecie się najlepszych szampanów w dobrej cenie, bo za 29 zł za osobę w nielimitowanej ilości. Na pewno Wam się spodoba.

Zgadzam się w 100%. Warszawa, nasza polska stolica, to bardzo ładne miasto i naprawdę warto jechać do tego miasta we dwoje. Czas można spędzić bardzo romantycznie lub aktywnie - jak kto woli. Znalazłam ciekawą stronę o Warszawie i atrakcjach w Warszawie https://walkwarsaw.pl/ Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Stary 27-01-2019, 12:50
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 992
Domyślnie

Koniecznie Trójmiasto. Osobiście jestem zakochana w tym rejonie. Nie ma znaczenia czy jest wiosna, lato, zima czy jesień. Tam zawsze jest coś co warto zobaczyć. Kilka razy do roku odwiedzam Pomorze i zawsze jestem zadowolona. Noclegi od dawna rezerwuje tutaj https://www.dhapartamenty.pl/ , bo lubię ich eleganckie apartamenty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Stary 28-01-2019, 13:28
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Hmm a czy rozważaliście wybór pomorza? Jeżeli nie to polecam poszukać fajnych miejsc na wypoczynek jak Dziwnów i tutaj jak najbardziej mogę polecić Dziwnów. Piękna miejscowość, spokojna i bardzo blisko morza a do tego za każdym razem udawało nam się zarezerwować wcześniej domek w http://www.morskachatka.pl/ mają bardzo dobre ceny i jednocześnie dbają o profesjonalne podejście do swoich klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Stary 28-01-2019, 14:11
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Dobrze jest też gdzieś wyjechać Ja najlepiej relaksuję się poza domem na leżaku nie myśląc o pracy ani codziennych problemach. Polecam taki kameralny 3-gwiazdkowy hotelik w Kazimierzu Dolnym: http://villabohema.pl/. Mają tam SPA, basen i jaccuzzi a oprócz tego wiele ciekawych atrakcji jak np. rejs po Wiśle, zwiedzanie miasta z przewodnikiem czy nawet przejażdżka jeepami po wąwozach. Można się naprawdę porządnie zrelaksować, polecam wszystkim
Odpowiedź z Cytowaniem
  #126  
Stary 28-01-2019, 15:16
ekososenka's Avatar
ekososenka ekososenka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 5
Domyślnie

Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym zakresie tematycznym. Myślę, że przydadzą mi się te informacje.
__________________
Człowiek poznaje siebie, dopiero gdy pozna własne granice.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127  
Stary 01-02-2019, 20:22
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Ja uwielbiam wyjezdzac z moim mezem na takie wakacje raz na jakis czas od siebie mogę polecić hm...może taki wyjazd relaksacyjny nad morze do Jastrzębiej Góry? Wedlug mnie jest tam pieknie z tego co kojarze to Primavera organizuje takie wczasy https://www.primaveraspa.pl/cennik-p.../3-dniowe-spa/ w dobrej cenie - patrząc na to jakie są udogodnienia w pakietach.

Ostatnio edytowane przez Judyta3 : 01-03-2019 o 14:38.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #128  
Stary 04-02-2019, 10:35
marzena1 marzena1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 5
Domyślnie

W tym roku z mężem bierzemy sobie kilka dni wolnego i przedłużamy weekend majówkowy. Jedziemy na Lazurowe Wybrzeże na przełomie kwietnia i maja. Ciekawą ofertę wycieczki znaleźliśmy na stronie: www.europol.com.pl i wspólnie stwierdziliśmy, że jest to świetna okazja, abyśmy wyskoczyli do Francji na kilka dni. Odpoczniemy, będziemy zwiedzać piękne miejsca i jeść smaczne jedzenie, już się nie możemy doczekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129  
Stary 05-02-2019, 05:18
magdzia002 magdzia002 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 12
Domyślnie

a zależy, ja lubie ciche, spokojne miejsca gdzie mogę się zrelaksować, jest ładna agroturystyka, w Trzcielu jest rancho Colorado i jeździmy tam jak chcemy odpocząć. łady hotel, konie, niedaleko jeziora, lasy, super tam jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130  
Stary 03-07-2019, 20:19
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 992
Domyślnie

Mój mąż na urlop we dwoje zabiera mnie do Wilna. Wie jak bardzo lubię historię i sztukę, a zwłaszcza zabytkowe kościoły. Znalazł więc listę miejsc dziedzictwa kulturowego poza granicami Polski na stronie instytutu http://polonika.pl/ . Już zapowiedział, że to jedna z pierwszych takich podróży.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.