kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-03-2016, 18:30
deletter deletter is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 2
Domyślnie Mezoteriapia mikroigłowa

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was miała przeprowadzany zabieg Mezoterapii Mikroigłowej? Jak wrażenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-06-2016, 11:00
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Teraz jest też chyba dostępna mniej bolesna wersja tego zabiegu - mezoterapia bezigłowa dająca podobne efekty ale bez użycia igieł. Zobacz tutaj powinno to być opisane: http://www.biogenica.pl/medycyna-est...pia-beziglowa/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-06-2016, 22:27
gosskaPohl's Avatar
gosskaPohl gosskaPohl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 1
Domyślnie

deletter, nie katuj się igłami
Mezoterapia bezigłowa też daje świetny efekt rozjaśnionej skóry, oczyszczonej, pięknej, promiennej A jest bezbolesna :P
Ja robię ją już jakieś dwa lata, z tym, że do kosmetyczki chodziłam z pięć razy, a potem robiłam już ją sama. Na importmania.pl znalazłam urządzenie 3w1, którym w domu można mezoterapię robić. Nie przypuszczałam nawet, że jest takie tanie i zwraca się bardzo szybko. A efekt jest taki sam jak po wizycie u kosmetyczki
__________________
"Najczęściej ludzie różnią się od siebie tym, że głupcy robią wciąż te same głupstwa, a mądrzy wciąż nowe."
K. H. Waggerl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-05-2018, 11:59
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Jeśli dalej szukasz kliniki, gdzie wykonasz taki zabieg, to w Warszawie zachęcam zapisać się do Dr Preibisza: http://www.preibisz.com/oferty-specj...-iglowa-twarzy . Teraz jest u niego promocja na mezoterapię igłową ale generalnie to świetny lekarz - dermatolog, z dużą wiedzą. Zabieg wykona pewnie i fachowo. Będziesz zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-06-2018, 20:41
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

Robiłam kilka mscy temu u Doktora Konrada Lewandowskiego - naprawde w zyciu nie spotkałam sie z tak dokladna osoba i przede wszystkim wyrozumiałą. Doktor na pierwszym spotkaniu wytlumaczyl dokladnie na czym bedzie polegal zabieg, jaka dawka kwasu bedzie w moim przypadku najlepsza dla osiagniecia efektu o jaki mi chodzi. Wszystko dokladnie omowil wiec od razu zapisalam sie na zabieg. Obeszłam wiele gabinetow a do niego trafilam przez znajomą. Cena tutaj jest podana http://drkonradlewandowski.pl/oferta/ ale jak wiadomo wszystko i tak jest kwestia indywidualnego podejscia - doktor musi obejrzec przypadek i ocenic
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-06-2018, 12:50
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Zastanawiam się nad takim zabiegiem. Wydaje mi się, że może pomóc mojej skórze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 09-11-2018, 14:14
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 656
Domyślnie

Taki zabieg to często bardzo dobra decyzja. Grunt to zlecić go jednak odpowiedniej klinice. Osobiście polecam zajrzeć na stronę http://mezoterapia.pl/cennik-2/, bo to prawdziwi specjaliści, a w dodatku zabieg nie kosztuje fortuny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-11-2018, 15:49
marzenawitek marzenawitek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 5
Domyślnie

Hmm nie byłam nigdy, ale warto? Widać efekty?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-12-2018, 08:26
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Wiesz co, moja koleżanka u Krzysztofa Teyslera, z NOVODERM miała robiony zabieg mezoterapii igłowej i efekt było widać najbardziej po kilku tygodniach, ale od razu też czuła nawilżenie. Myślę więc, że mogłabyś sobie na to zebrać pieniążki, bo to naprawdę działa. Widziałam efekty na własne oczy, porównanie na skórze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-01-2019, 11:35
lilianagomowska lilianagomowska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 30
Domyślnie

Mezoterapia to najlepszy zabieg pod słońcem. Wykonuję go zawsze u pani anetta i nie wyobrażam sobie swojej cery bez tego zbawiennego zabiegu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.