kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-07-2016, 15:09
zosia18 zosia18 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 2
Domyślnie rozwod

Dzien dobry, jestesmy z mezem w separacji juz pare lat.Narazie rozwód nie wchodzi w gre.Zastanawiam sie jak by w takim przypadku wygladal podzial majatku?skoro nie ma rozwodu tylko separacja?ktos wie?

Ostatnio edytowane przez zosia18 : 08-08-2016 o 14:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-08-2016, 08:32
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

najlepiej zapytać o to prawnika, na pewno będzie wiedział jak to ugryźć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-03-2017, 09:36
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Kancelaria SZIP ci może pomóc. My też jesteśmy separacji ale ja jestem tak zmęczona tą sytuacją że już chce rozwodu. Wszystko mi jedno co będzie mam dosyć. Tobie też radzę pomysleć o sobie. Rozwód chyba rozwiązałby sprawę majątku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-02-2019, 22:37
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Konkretne informacje na temat rozwodu oraz podziału majątku zdobędzie tutaj https://rozwod-i-podzial-majatku.pl . Jest to fajne miejsce, gdzie można się naprawdę wiele dowiedzieć. Blog prowadzi prawnik, który specjalizuje się w takich sprawach, wiec śmiało można korzystać z jego wiedzy i doświadczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-02-2019, 12:39
wiola438 wiola438 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 106
Domyślnie

Zerknij sobie tutaj http://kancelarialexa.pl/ . Zajmują się właśnie sprawami rozwodowymi oraz podziałem majątku. Pomogą wywalczyć to co Ci się należy. Kobiety mogą u nich korzystać z bezpłatnych konsultacji - jak dla mnie super sprawa. Z resztą więcej szczegółów jest na ich stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-02-2019, 07:33
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 392
Domyślnie

Kwestie prawne są skomplikowane, trzeba byłoby się rozeznać u prawnika, poza tym, każda sytuacja jest inna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-02-2019, 16:36
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Mi na razie z mężem dobrze się układa, słowo "rozwód" w ogóle nas nie dotyczy, dlatego sama nie będę Ci w stanie pomóc, ale podtrzymuję zdania, jakie tu już padły: idź do adwokata. Jest wielu specjalistów, którzy doradzą, co robić i jak to wszystko wygląda już na pierwszym spotkaniu. U nas, w Szczecinie wiele osób zaufało pani Sandzie http://sg-adwokat.pl/ . Możesz do niej zadzwonić, zapytać, albo umówić się na spotkanie. To miła, kompetentna osoba.

Ostatnio edytowane przez radosna : 19-02-2019 o 20:00.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-02-2019, 07:09
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Najgorsze są rozwody z orzekaniem o winie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-02-2019, 11:58
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 386
Domyślnie

Cytat:
Napisał femme.m
Najgorsze są rozwody z orzekaniem o winie.

To prawda, bo wtedy na sali sądowej dochodzi do prania brudów i skakania sobie do gardeł. Wiele rzeczy, które wtedy się ujawnia albo są zmyślone albo są powodem do wielkiego wstydu... No ale tak jest, jeśli ludzie podejmują decyzje o rozwodzie. Przy rozwodzie warto mieć wsparcie adwokata, który doda otuchy na sali sądowej a przede wszystkim będzie walczył o nasz interes. Bardzo dobra pomoc oferuje mecenas Monika Soszka https://www.adwokat-soszka.pl/ . Zawsze opracowuje dobra strategię i potrafi wywalczyć bardzo dużo dla swojego klienta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-02-2019, 13:40
tralka Mężczyzna tralka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał zosia18
Dzien dobry, jestesmy z mezem w separacji juz pare lat.Narazie rozwód nie wchodzi w gre.Zastanawiam sie jak by w takim przypadku wygladal podzial majatku?skoro nie ma rozwodu tylko separacja?ktos wie?

Nie ma rozwodu- nie ma podziału majątku, bo ciągle jesteście razem. Istnieje szansa pogodzenia więc nie można nic dzielić.
__________________
Dlaczego warto kupować wózki widłowe terenowe? Sprawdź tutaj!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.