kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-10-2017, 14:27
niebieska.sukienka niebieska.sukienka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1
Domyślnie Jak pielęgnować cerę dojrzałą?

Znacie 3 najczęściej występujące problemy cery dojrzałej? Zapoznajcie się z nimi i zachowajcie młody wygląd na dłużej!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-11-2017, 12:14
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Ja uważam że podstawą pielęgnacji cery jest dobry demakijaż, ja nawet jak jestem na wyjeździe to mam ze soba na przykład https://kontigo.com.pl/twarz/oczyszc...emakijazu.html żeby oczyścić skórę i nie kłaść się w makijażu spać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-11-2017, 21:36
lucyna89 lucyna89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 4
Domyślnie

Demakijaż ważna sprawa, bez niego ani rusz. Moim zdaniem warto tutaj pomyśleć o naturalnych preparatach, które sprawdzają się pod wieloma względami w pielęgnacji. Może Eldan Cosmetics, zerknij na propozycje na: http://www.eldancosmetics.pl/linie-p...demakijaz.html . Mają tam wiele ciekawych propozycji np. ACNEVECT PURIFYING LOTION 250ml ze składem pantenol, triclosan, kwas glikolowy, kwas mlekowy, wyciąg z mięty pieprzowej, ekstrakt z porostów, olejek miętowy i lawendowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-11-2017, 20:17
Becia797 Becia797 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 90
Domyślnie

Chyba wszyscy się zgodzą, że największą zmorą cery dojrzałej niestety są zmarszczki... Dlatego warto mieć i stosować takie kosmetyki jak serum z kwasem hialuronowym - http://medikan.pl/home/57-dermomedic...-b5-serum.html. Kwas hialuronowy zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry, co jest kluczem do zachowania młodego wyglądu bez zmarszczek. Do tego serum także zawiera prowitaminy, które dodatkowo odżywiają skórę i dbają o jej odpowiednią kondycję. Znalazłam nawet kod rabatowy na ten kosmetyk - MEDIKANB5 jakby ktoś był zainteresowany
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-12-2017, 20:47
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 450
Domyślnie

Warto pomyśleć o profilaktyce przeciwzmarszczkowej dłoni, bo one niestety lubią zdradzać nasz wiek, albo jeszcze dodać nam lat. Na stronie https://evonails.pl/krem-anti-age.html znalazłam balsam pielęgnujący do dłoni. Jestem ciekawa jego efektu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-01-2018, 14:36
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Na pewno warto używać odpowiednich maseczek do takiej skóry ale warto spróbować też tych nawilżających jak jelly mask bielendy, używałyście jej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-01-2018, 13:36
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Dziewczyny, cera dojrzała potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji nawilżającej, rozświetlające i wygładzającej. Są od tego naprawdę dobre kremy, które może doradzić kosmetolog, ale taką pielęgnację trzeba uzupełnić zabiegami. Ja w krakowskiej klinice SCM estetic korzystam z zabiegu Illuminating Radiance Facial Treatment i jestem zachwycona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-09-2018, 10:59
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Chcąc dobrze dbać o swoją skórę oraz cerę polecam Ci zapoznać się z ofertą jaka jest tlenoterapia https://oxybaria.pl/ Jest to bardzo dobre rozwiazanie dla osób które chcą dotlenic swoj organizm. Poprawisz tak spręzystość swojej skóry co będzie dla Ciebie i cery zbawienne. Warto się nad tym zastanowić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-12-2018, 22:12
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Podstawowe kosmetyki to na pewno sa niezmienne. Sprawdzaja sie balsamy do ciala z awokado Hildegard Braukmann. Szybko bedziemy widziec, ze nasza skora jest nawilzona i ladna dzieki takim kuracjom. W takich balsamach nie ma podrazniajacych substancji.

Ostatnio edytowane przez ada_90 : 05-12-2018 o 16:37.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-12-2018, 21:08
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Do dojrzałej cery niezastąpione są ekskluzywne kosmetyki z serii Calluna Medica. Sama używam naturalnego kremu liftingujacego i przeciwstarzeniowego. Ta marka jest teraz bardzo popularna nawet wśród sławnych osób. Choćby popatrzcie w internecie na Natalię Siwiec, jak je promuje. Teraz jest wyjątkowa na nie promocja, dlatego dokupię sobie jeszcze dwie doskonałe maseczki biocelulozowe: liftingującą Szwajcaria i przeciwstarzeniową Rosja.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.