kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #201  
Stary 23-12-2018, 17:27
xiomer xiomer is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 239
Domyślnie

Jak najbardziej, dzisiaj ubrania sklepach takich jak Merg.pl są znacznie tańsze niż w sklepach stacjnarnych. Przykładem jest choćby sukienka:

Piękna, dobrze wykonana, warto kupować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #202  
Stary 28-12-2018, 18:12
krystyna.dukat krystyna.dukat is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1
Domyślnie

oczywiście że tak, bo gdzie jak nie tu spotkasz takie cudeńko? sukienka luna ?? to moja kreacja na sylwestra - już się nie mogę doczekać miny męża
Odpowiedź z Cytowaniem
  #203  
Stary 29-12-2018, 14:45
Baranek90 Baranek90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1
Domyślnie

Jasne że kupuję w sieci! Jak ma się dobrą sprawdzoną markę to można znaleźć prawdziwe perełki niedostępne inaczej. Ja na przykład ostatnio znalazłam Polską firmę z prześlicznymi legginsami. Mają naprawdę ciekawe modele projektowane przez polskich artystów tatuatorów. No i ten krój, świetnie trzymają się na pupie. Czasami można załąpać super promo więc warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #204  
Stary 30-12-2018, 16:42
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

W internecie można trafić na bardzo fajne promocje, ja nawet dla dzieci tak kupuję. Znajoma poleciła mi bardzo fajną stronę z butami dla dzieci https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuw...ciece-414.html Jest tam szeroki wybór butów, na pewno jakieś wybiore. Oraz mają bardzo niskie ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #205  
Stary 31-12-2018, 22:14
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Bardzo często kupuje w sieci różne sukienki , dzieciom ciuchy, a także sportowe ubrania, bo lubię sport. Wiele ciekawych zawsze znajduje na http://mw-sport.pl . Mają tam naprawdę spory wybór świetnych ubrań w dobrej cenie i wygodnych w noszeniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #206  
Stary 03-01-2019, 09:11
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Dzieki za propozycje wielu fajnych sklepów, już prawie większość obejrzałam. Resztę zostawię na wolny wieczór, jak ten nadejdzie. Myślę, też że powinien was zainteresować sklep internetowy https://brandenburgonline.pl/ , gdzie znajdziecie bardzo duży wybór modnych ubrań dla Pań - zarówno casualowych i idealnych do pracy czy biura. Każda Pani znajdzie tu coś dla siebie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #207  
Stary 03-01-2019, 12:08
river56 river56 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 1
Domyślnie

Mój tata kupuje od kiedy mu pokazałam stronę ombre.pl to tylko się tam zaopatruje :P dziwi mnie to, bo jest raczej mało postępowy, a tu nagle taka zmiana. Mama tak samo, jest w wielkim szoku. Ale no... może dzięki temu nauczy się obsługiwać drukarkę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #208  
Stary 03-01-2019, 12:25
patiwawrzak patiwawrzak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 4
Domyślnie

Tak, często kupuję ubrania przez internet, ale miałam kilka razy taką sytuację, że zamówienie musiałam wymieniać, bo niestety był zły rozmiar.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #209  
Stary 04-01-2019, 20:43
mimka553 mimka553 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 1
Domyślnie

hej, ja kupuję online sporo ubrań. Ostatnio zamawiałam sukienki na studniówkę sklep online. Sprawdzam opinie i z czego są zrobione. pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #210  
Stary 07-01-2019, 08:34
Wiewiórka Wiewiórka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 628
Domyślnie

Ja ostatnio online zakupiłam skórzaną torbę do laptopa https://itnes.pl/torby-i-plecaki-len...x40g07025.html Piękny model i cena naprawdę niewielka jak za jakość którą oferuje. Polecam zapoznać się z ich ofertą akcesoriów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.