kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 23-03-2017, 14:02
Róża_689 Róża_689 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 92
Domyślnie

Jak nie masz czego trzymać w garażu to nie musisz go budować, choć moim zdaniem takie dodatkowe pomieszczenie się przyda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 23-03-2017, 19:29
urina urina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 163
Domyślnie

tak bo wtedy mozna zima ogrzewac i autko bedzie lepiej odpalac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 23-03-2017, 19:29
urina urina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 163
Domyślnie

dokladnie. jak masz auto ok a jak nie masz jest sens?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 25-04-2017, 11:27
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Oczywiście ze tak. A warto tez pomyśleć by mieć w garażu wszystko poukładane na właściwym miejscu. Pomogą w tym http://www.e-regaly.pl/ Można dobrać sobie regał do swoich wymagań. Dzięki niemu macie ład i porządek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 26-04-2017, 12:19
jakkkub Mężczyzna jakkkub is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 5
Domyślnie

Jeżeli już planujesz budowę domu to warto byłoby wybudować również garaż. W mojej opinii jest to spore udogodnienie. Watro też zadbać o odpowiedni dojazd/podjazd do garażu. Świetnie sprawdzają się podjazdy z betonu wałowanego http://www.betonowki.pl/drogi-z-betonu-walowanego . Nie jest to najtańsza opcja ale w mojej opinii świetnie się sprawdza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 27-04-2017, 11:33
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Dom i garaż

Myślę, że jeśli budujemy dom, to jak najbardziej warto przy okazji postawić garaż. Przecież jeśli samochód będzie stał na zewnątrz cały okrąglutki rok, to będzie narażony na wszystkie czynniki atmosferyczne. Latem słońce praży, zimą śnieg albo grad, a karoseria się niszczy. Gdybym miała starsze, kilkunastoletnie auto, który jest niewiele warte, być może odpuściłabym sobie budowę garażu. Jak jednak masz stosunkowy nowy samochód, to radziłabym zaopatrzyć się w garaż. Poza tym, w garażu można trzymać różne przydatne rzeczy, narzędzia, a mój Staszek na przykład trzyma tam wędki . Przy okazji, chciałam się zapytać drogich forumowiczów o jedną kwestię, która nie daje mi spokoju. Mianowicie, od jakiegoś czasu jeden pokój w naszym domu nie dogrzewa się w pełni i poważnie się zastanawiam, czy jakoś nie wzmocnić miejscowo ogrzewania. Myślę o kozie, taki piec zajmuje niewiele miejsca i jest prosty w obsłudze, a na przykład na kratki.com znalazłam modele, które mają gwarancję aż na pięć lat - http://kratki.com/sklep/pl/category/15/piece/16. Myślicie, że zainstalowanie kozy pomogłoby wyrównać dysproporcje w ogrzaniu poszczególnych pomieszczeń?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 02-05-2017, 15:44
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja jakoś sobie nie wyobrażam domu bez garażu. Dzisiaj trafiłam na ofertę sprzedaży domów na http://pasieki-komorniki.pl/ i zastanawiam się nad zakupem jednego z nich. Obecnie mieszkam w bloku i szczerze jestem tym zmęczona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 16-05-2017, 14:25
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja nie wyobrażam sobie domu bez garażu, koniecznie trzeba go wybudować. I warto zadbać o odpowiednie i wytrzymałe podłoże. Myślę, że posadzki przemysłowe z betonu będą odpowiednie w takim miejscu. Najważniejsze, żeby były trwałe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 17-05-2017, 08:42
adrianna adrianna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 9
Domyślnie

Również uważam, ze lepszy jest z garażem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 23-07-2017, 09:57
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Dobrze mieć garaż na swojej posesji. Oczywiście, jeśli nie możecie zbudować klasycznego wariantu, zawsze na rynku są dostępne garaże blaszane. Jeśli bylibyście również zainteresowani, to polecam sprawdzić ofertę producenta http://www.cgt.com.pl . Można u nich wybrać produkt o dowolnym wymiarze konstrukcji, spadzie dachu, rodzaju bramy, drzwi wejściowych czy otworów okiennych. To bardzo solidna firma - polecam każdemu!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.