kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 16-10-2017, 16:08
MilenaPotocka MilenaPotocka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 13
Domyślnie

no ja swoją z babyliss mam już dwa lata i nic nie szwankuje i co najważniejsze kompletnie nie nieszczy mi włosów, chociaż zazwyczaj mam bardzo podatne na różne niezbyt korzystne dla nich zabiegi, bo potrafią się szybko przesuszać i kruszyć. tylko że u mnie jest prostownica parowa, a nie zwykła ceramiczna. te parowe są o tyle lepsze, że w sumie za pierwszym pociągnięciem włosy są super proste i nie katuję ich zbyt długo wysoką temperaturą, więc jak masz słabe włosy, to polecam parową, najlepszy efekt
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 23-10-2017, 09:49
ladyshin ladyshin is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 31
Domyślnie

Milena a podasz model jaki masz?? ja zastanawiam sie własnie czy 2w1 będzie dobrym rozwiązaniem, oglądałam ostatnio ofertę u nich i ogólnie wydaje mi się, ze jest to solidny sprzęt, a tak czy inaczej musze coś kupić, bo moja stara już padła kilka dni temu ;/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 23-11-2017, 08:14
Mia Wallace's Avatar
Mia Wallace Mia Wallace is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 168
Domyślnie

A mowa o prostownicy na własny użytek, czy do jakiegoś salonu kosmetycznego? Według mnie w obu przypadkach warto jest kupić coś lepszego, co nie zniszczy włosów i będzie działać sprawnie przez długi czas. Widziałam tego typu urządzenia na https://modnakaja.pl/pl/sprzet-kosme...ny-kosmetyczne, gdy rozglądałam się za wyposażeniem do salonu kosmetycznego i w sumie jest tego całkiem sporo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 11-12-2017, 12:46
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

Mam prostownicę od babyliss, super wygładza włosy, są gładziutkie i przyjemne w dotyku, teraz w sprzedaży jest nowy model z sensorem temperatury, skanuje włosy i nie pozwala na ich przegrzanie, super opcja na prezent.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 30-06-2018, 07:57
marnix marnix is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 10
Domyślnie

A mi się udało ze strony https://www.finefactory.pl/ na promocji kupić bardzo dobrą jakościowo promocję. Ten sklep zaopatruje w akcesoria salony fryzjerskie więc o jakość nie ma się co martwić. Ponad 2 miesiące już używam i jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 31-07-2018, 17:52
erubix Mężczyzna erubix is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 17
Domyślnie

Cytat:
Napisał marnix
A mi się udało ze strony https://www.finefactory.pl/ na promocji kupić bardzo dobrą jakościowo promocję. Ten sklep zaopatruje w akcesoria salony fryzjerskie więc o jakość nie ma się co martwić. Ponad 2 miesiące już używam i jestem bardzo zadowolona.
Faktycznie w tym sklepie bardzo dobre akcesoria fryzjerskie są widzę, że nie tylko prostownice, ale również suszarki są godne uwagi, sprawdzałaś? Jak nie to zobacz, bo warto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 11-08-2018, 10:00
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Ze swojej strony mogę polecić Ci zajrzeć na stronę bloga, którego czytam już od dłuższego czasu. Jestem tam artykuł (tutaj link https://www.philips.pl/c-e/blog/piel...najlepsza.html ), który porusza właśnie tą tematykę i w fajny sposób wyjaśnia na co się zdecydować. Mi bardzo pomógł ten wpis przy wyborze i mam nadzieję, ze tak samo będzie u Was
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 16-01-2021, 21:14
zuluska zuluska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 54
Domyślnie

Jeśli szukacie profesjonalnego sprzętu to polecam wam babylissPRO. Od lat używam ich urządzeń w moim salonie. Są super, bardzo wygodne, fajnie zaprojektowane żeby ułatwić maksymalnie pracę, ma zarówno suszarki jak i maszynki, prostownice
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 23-03-2021, 15:27
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

Mi wlasnie siostra polecila babyliss pro elipsis 3000 i po zakupie tej prostownicy moje wlosy zaczely w koncu byc posluszne do tej pory naprawde mialam problem utrzymac stylizacje prostych wlosow, szybko zaczynaly sie krecic i byly jakby przesuszone. Dzieki odpowiedniej technologii w babyliss luski wlosow sie zamykaja i pozostaja one gladkie na dlugoooo!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.