kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 04-02-2018, 19:34
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Cytat:
Napisał janusia7
czasami to może byc przyczyna niedoboru żelaza, a to juz jest poważne, w mojej rodzinie był taki przypadek...włosy i paznokcie były okropne i zniszczone, okazało się,że to niedobór żelaza

Hm nie wiedziałam, że niedobór żelaza może dawać takie objawy...ale rzeczywiście odkąd piję regularnie tonik Biovital z włosami i paznokciami nie mam żadnych problemów, są mocne i nie wypadają a paznokcie się nie łamią. Może to zasługa nie tylko żelaza ale i witamin w nich zawartych - E, C i B.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 06-02-2018, 09:01
bozenka123 bozenka123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 82
Domyślnie

ja stosowałam zwykłe tabletki calcium (niestety nie pamiętam dokładnej nazwy, ok 8 zł w aptece, malutkie białe tabletki). Włosy wypadały mniej, a poza tym wyrosło mi bardzo dużo "baby hair" na całej głowie. Tylko że nie można brać ich dłużej niż 2-3 miesiące, bo organizm się przyzywczaja i nie działają już. trzeba robić sobie takie "kuracje" co jakiś czas
__________________
mezoterapia igłowa toruń
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-02-2018, 22:12
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Na wypadające włosy może pomogą modne cięcia fryzjerskie i odpowiednie leczenie, bo z takim problemem trzeba udać się do lekarza. To według mnie najlepsze z rozwiązań, jakie można zastosować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 30-05-2018, 10:29
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

A ja sobie włosy przedłużyłam i mogę cieszyć się bujną/ gęstą fryzurką
Koniecznie poczytaj sobie o metodzie pasemek Hairdreams Hair Creations, bo umożliwiają uzyskanie dowolnej i naturalnej długości oraz gęstości włosów. Nie można ich praktycznie odróżnić od własnych włosów, a dają nieograniczone możliwości stylizowania fryzury. Jeśli mieszkasz na terenie Warszawy, to koniecznie odwiedź Panią Małgosię ze studia : http://salonalterego.pl/long-systemy...hair-creation/ (ul. Alternatywy 4/2). Działa cuda i zna się na przedłużaniu włosów jak nikt!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 27-07-2018, 10:16
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Fajnie, że wspominasz o Pani Małgosi z salonu Alter Ego, bo faktycznie to bardzo dobra specjalistka od przedłużania Ja korzystałam z podobnej metody przedłużania co Ty i moje włosy nie są wcale przez to zniszczone, wręcz przeciwnie - wyglądają zdrowo, naturalnie i są miłe w dotyku Też polecam każdej Pani zapisanie się do http://salonalterego.pl/long-systemy...hair-creation/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 27-07-2018, 12:13
Lustria's Avatar
Lustria Lustria is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 4
Domyślnie

Myślę, że z całą pewnością przydadzą mi się te porady Wielkie dzięki za wszelkie sugestie
__________________
Postanowił żyć wiecznie lub ponieść śmierć próbując.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 08-08-2018, 12:05
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Tu masz ciekawy artykuł na ten temat właśnie https://www.e-zikoapteka.pl/artykuly...ure-wlosa.html przeczytaj. Ale też nie można zapominać, że wypadające włosy mogą być objawem osłabienia organizmu przez np. przewlekłe zapalenie więc warto wykonać badania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 26-10-2018, 12:18
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Najlepiej udać się do trychologa. Jednak jeżeli to nie pomoże, to ciężko mi cokolwiek doradzić. Możliwe, że zakup peruki podniesie waszą samoocenę? Z tego, co wiem to w Krakowie https://www.swiatperuk.pl/peruki-krakow jest sklep z Perukami Warto się tam udać i chociaż pooglądać i poprzymierzać dostępne tam peruki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 26-10-2018, 13:18
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 324
Domyślnie

A spróbuj sobie zwykłego naturalnego olejku z konopi https://konopieizdrowie.pl/CBD do codziennej pielęgnacji włosów. Też miałam problemy z wypadającymi włosami i zaczęłam smarować skórę głowy właśnie takim olejkiem jakieś 1-2h trzymałam na włosach a później normalnie myłam głowę efekt naprawdę świetny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 26-10-2018, 14:24
katarzynapa katarzynapa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 104
Domyślnie

Dobrze tu zostało wspomniane idz do lekarza ja to zaniedbałam i osłabieie organizmu ma także wpływ na to że włosy strasznie zaczynają wypadać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.