kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #191  
Stary 03-08-2017, 09:21
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Oczywiście dieta musi być odpowiednio dobrana. A poza tym ruch. Ja szczerze nie przepadałam za nim nigdy, skutek opłakany. I za nic w świecie nie wsiądę na rower. Dlatego zastanawiam się nad tą ofertą http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprz...gowe-1027.html Będę mogła ćwiczyć w domu i uniknę głupich komentarzy. A wybór jest spory, ceny przyzwoite.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #192  
Stary 03-08-2017, 09:41
karolina019 karolina019 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 19
Domyślnie

Dieta czy ruch?? Rozsmieszył mnie tytuł.. Jeżeli tych dwóch nie połączysz i systematycznie wdrążysz do codzienności to nic z tego nie będzie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #193  
Stary 05-08-2017, 14:53
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Dieta i ruch muszą iść ze sobą w parze, jeśli chcesz schudnąć. Sama dieta nic niestety nie da, a jeśli nawet to na krótko. Jeżeli jesteś z Krakowa sprawdź http://www.energym.com.pl/ - to nie jest zwykła siłownia. Posiadają wyszkoloną kadrę, ciekawe zajęcia fitness ale i porady dietetyczne. Chudnij z głową i nie bój się skonsultować z profesjonalistami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #194  
Stary 06-08-2017, 19:56
nikejkaa nikejkaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 1
Domyślnie

Cóż dieta stanowi 70% sukcesu w odchudzaniu...
__________________
bioxyn
Odpowiedź z Cytowaniem
  #195  
Stary 09-08-2017, 10:22
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Żeby schudnąć jest potrzebna i dieta i ruch. Dlatego moim zdaniem jeśli chodzi o odchudzanie, najlepszym rozwiązaniem jest siłownia warszawa. Więcej na ten temat poczytacie na stronie http://cityfit.pl/. Jest to moim zdaniem jeden z najlepszych klubów fitness w stolicy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #196  
Stary 11-08-2017, 14:03
superultra's Avatar
superultra superultra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Łódź
Posty: 8
Domyślnie

Oba należy połączyć - bez jednego ani drugiego nie będzie spektakularnych efektów. Co prawda wiele zależy też od tego, jak ktoś magazynuje tłuszcz i w jakich miejscach, a także jaki ma metabolizm, ale np. po sobie zauważyłam, że same ćwiczenia, choć były dość intensywne, przy starych nawykach żywieniowych (słodycze, fast foody, gazowane napoje) nie dawały mi sylwetki modelki czy sportowca. Ciągle zmagałam się z wiszącą skórą czy odstającym brzuchem (moja największa zmora). Dopiero jak nabawiłam się kontuzji i musiałam ograniczyć aktywność fizyczną do minimum, postanowiłam zmienić dietę i po wyeliminowaniu szkodliwych produktów maksymalnie, czuję, że znowu żyję. Nie jestem ociężała i ospała z powodu przejedzenia, moje jelita lepiej pracują (więc nie mam wzdęć), a poza tym brzuch wygląda lepiej. Poza tym zaczęłam jeść więcej jogurtów naturalnych z owocami, warzywa z białkiem i przestałam tyle smażyć, a zamiast tego używać piekarnika. Czuję się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #197  
Stary 14-08-2017, 13:17
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Witaj , zdecydowanie ja bym Ci poleciła obóz taneczny , jest to bardzo fajna sprawa , gdyż całe Twoje ciało pracuje , każdy mięsien a dodatkowo nasze samopoczucie staje się lepsze , polecam http://lets-dance.com.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #198  
Stary 16-08-2017, 11:40
tatromaniaczka tatromaniaczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 6
Domyślnie

Najlepiej połączyć jedno i drugie, czyli dietę i ruch. Ja próbuję przynajmniej to łączyć, ale średnio mi idzie. Właściwie to nie wiem z czym gorzej Właściwie to jak tak sobie podsumuję to wcale, się źle nie odżywiam. Nie jem słodyczy, nie pije słodkich i gazowanych napojów, staram się jeść pełnoziarniste odpowiedniki makaronu, ryżu itp. Niestety cały czas mam te ok. 5 kg do zrzucenia. Z ruchem niestety, nie jestem systematyczna, ale nie poddaję się i walczę Suplementów, żadnych na odchudzanie nie brałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #199  
Stary 22-08-2017, 11:56
Patulinka Patulinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 26
Domyślnie

Wszystko trzeba stosować ale z umiarem, nie można narzucać sobie rygorystycznej diety od razu, bo szybko się zniechęcimy i cały plan odchudzania szlag trafi. Myślę, że kluczem do sukcesu jest poprostu zdrowe jedzenie. Mi w utrzymaniu dobrej wagi pomaga też czerwona herbata pu-erh.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #200  
Stary 01-09-2017, 16:08
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

jedno i drugie jest ważne, dlatego pomyślałam, ze dobrym rozwiązaniem jest dieta pudełkowa. Zamawiając takie jedzenie http://www.food2door.pl/ , mamy pewnosc że jemy zdrowo i że jedzenie jest na czas
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.