kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 06-10-2019, 18:09
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Cytat:
Napisał Amela22
Jeśli chodzi o dietę to u mnie fajnie sprawdziła się opcja z cateringiem dietetycznym. Sama nie bardzo lubię gotować a dzięki Wygodnejdiecie mogę jeść zdrowo i regularnie. Do tego dołożyłam ćwiczenia i efekt jest bardzo zadowalający

Faktycznie, catering to fajne rozwiązanie. Też zamawiam sobie Wygodnadietę, dzięki nim jem zdrowo, smacznie i do syta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 04-02-2021, 13:44
zdrowycatering zdrowycatering is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał martynka765123
Ja tak samo, dlatego rozumiem Cię doskonale! Męczy mnie to siedzenie w kuchni i jeszcze wymyślanie to nowych dań.. ;/ Na szczęście odkryłam przez przypadek te cateringi i jestem mile zaskoczona! Zamawiam na https://dietly.pl i nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko elegancko, sprawnie i smacznie!!


Wow, widzę że wszyscy już jedzą zdrowy catering Ja polecam ten - https://www.zdrowycatering.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 04-02-2021, 22:40
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

Z dobrej diety można od niedawna zamawiać wersję diety wegańskiej, także polecam, jest smacznie, zdrowo, posiłki są urozmaicane a na ich stronie można podejrzeć przykładowe menu https://wysmakowani.waw.pl/catering-dietetyczny-otwock/ warto moim zdaniem smaczne i zrównoważone posiłki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 10-02-2021, 19:48
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Sporym problemem jest to, że ludzie nie potrafią w odpowiedni sposób dopasować mniejszych posiłków do swojego zapotrzebowania kalorycznego. Jednak batonik czy kebab średnio działa jako szybki posiłek. Zaplanujcie sobie na pewno zdrowe przekąski do szkoły, bo to pierwszy krok do poprawy sylwetki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 12-02-2021, 17:03
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Ja postawiłam na catering dietetyczny. Zamawiam Wygodnadietę, dzięki nim w końcu jem zdrowo, świeże i regularnie a już samo to wiele ułatwia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 15-02-2021, 11:09
jadzia91 jadzia91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 204
Domyślnie

Myślę, że dieta pudełkowa jest także bardzo dobrym rozwiązaniem, a w dodatku pozwala zaoszczędzić sporo czasu na zakupy oraz gotowanie. Jeśli nie jesteście przekonani na 100% czy taka opcja będzie wam odpowiadała to na pewno zestaw próbny diety pudełkowej pomoże wam w dokonaniu wyboru. Ilość diet jest spora, a kaloryczność również warto dobrać do swoich oczekiwań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 25-02-2021, 00:06
Mykobiety Mykobiety is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 28
Domyślnie

Obiecałam sobie, że w tym roku osiągnę moją wymarzoną wagę na wakacje letnie. Zgodnie z zaleceniami dietetyka zaczęłam szukać suplementu diety z kurkumą, która wspomaga odchudzanie. Właśnie zamówiłam moje drugie opakowanie kurkumy w tabletkach ze strony https://www.sklepzycia.pl/kurkuma Stronka jest super. Myślę, że każdy znajdzie na niej coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 15-03-2021, 14:01
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Ja natomiast tutaj myślę, że jak najbardziej mogę polecić Wam żebyście zwrócili uwagę na ofertę cateringu dietetycznego przygotowanego przez SportFoodBox https://sportfoodbox.pl/catering-dietetyczny-gdansk i zdecydowanie wyróżniają się jakością, ceną i jednocześnie różnorodnością cateringów dietetycznych Classic Fit, Wege Fit, SirtFood, czy również diety sokowe. Ceny niczego sobie, dostawa sprawna no i też wszystko idealnie policzone
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 15-03-2021, 15:24
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Ja zaczęłam przygodę z odchudzaniem od cateringu dietetycznego Wygodnadieta i opracowała dla mnie dietetyczka dietę pode mnie i lecą kilogramy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 15-03-2021, 20:35
Malora Malora is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 4
Domyślnie

Małymi krokami, odstawić na początek słodycze i cukier.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.