kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Towarzyskie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 24-02-2019, 16:52
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Nie trzeba nawet wspominać, że najskuteczniejszym obecnie sposobem, aby dotrzeć do klienta, jest odpowiednia reklama internetowa. Sama zaczynając działalność, próbowałam w tej dziedzinie działać po swojemu. Jednak zwątpiłam i wolałam zlecić tą pracę specjalistom z Nakatomi. Znałam ich z polecenia znajomych i byłam pewna, że rzetelnie zajmą się wszystkim od stworzenia strony do marketingu szeptanego i reklamy na FB.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 12-03-2019, 09:15
Michalina403 Michalina403 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 145
Domyślnie

Każda reklama jest na swój sposób skuteczna, a najlepiej jest łączyć różne jej formy oraz środki. Ja mogę polecić tanie długopisy reklamowe, które dają świetne efekty jeśli chodzi o dotarcie do klienta. Gorąco polecam takie rozwiązania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 12-03-2019, 14:55
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Pozycjonowanie to długi proces szczególnie dla nowego biznesu i może trwać wiele miesięcy zanim strona będzie na pierwszej stronie google na najbardziej wartościowe frazy. Do tego czasu biznes musi się jakoś rozwijać, dlatego ważne są inne formy reklamy internetowej, które wesprą biznes w pierwszych miesiącach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 12-03-2019, 19:23
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jak reklama ma byc skuteczna to najlepiej zlecic ją profesjonalnej firmie np tu http://quality-factor.pl/ Samemu nie osiągnie się takich efektów. Oni mają odpowiednie narzędzia aby działać skutecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 16-03-2019, 08:28
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

To zdecydowanie najważniejsza rzecz w firmie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 24-03-2019, 21:44
PaulaKornik PaulaKornik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 23
Domyślnie

Ja polecam specjalistów z DigitalRank.pl - znają się głównie na reklamie Google. Współpracowałam i mogę w tym temacie ich polecić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 25-03-2019, 21:05
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Decydujcie się na influencer marketing! Popularny, skuteczny i bardzo rozchwytywany sposób. Na stronie http://tearsofjoy.pl/ znajdziecie specjalistów, którzy takim marketingiem się świetnie zajmują. Mają też odpowiednie osoby, które Twój biznes mogą wypromować w sieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 30-03-2019, 22:43
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

nie tylko w sieci jest wazna poza nia takze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 31-03-2019, 17:34
Wiewiórka Wiewiórka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 628
Domyślnie

Ja myślę że reklama w internecie będzie zbyt kosztowna i lepiej zainwestować w ekskluzywne gadżety reklamowe. Można zlecić tutaj https://www.giftyonline.pl wykonanie gadżetów z logo twojej firmy na pamięciach USB lub kubkach i rozesłać po obecnych lub potencjalnych klientach. Myślę że takie rozwiązanie może się sprawdzić lepiej niż reklama za grube pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 02-04-2019, 18:05
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

nie zapominajcie o reklamie lokalnej - jest rownie skuteczna. Od siebie polecam gadzety reklamowe typu koszulki lub czapki z daszkiem z wlasnym logiem firmy https://www.raven.com.pl/oferta/czapki-z-daszkiem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.