kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-03-2021, 10:35
Grouchyjjn Mężczyzna Grouchyjjn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 4
Domyślnie Projekt domu - gotowy czy indywidualny?

Witam wszystkich,
Czy przy budowie domu korzystaliście z gotowe projektu domu czy jednak tworzyliście projekt od podstaw?

Zbieramy sie z żoną do dalszych planów w budowie i myślimy czy warto kupować gotowe projekty.

EDIT: Jednak postanowiliśmy skorzystać z pomocy biura - http://pswarchitektura.pl/uslugi-pro...rojekty-domow/ Mamy pewność jakości i bezpieczeństwa w tym wszystkim

Ostatnio edytowane przez Grouchyjjn : 16-03-2021 o 14:21.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-03-2021, 09:29
mirkap mirkap is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 4
Domyślnie

zazwyczaj i tak w tych gotowych trzeba coś zmieniać.. nie da się chyba trafić na 100% z projektem, który będzie idealny, bynajmniej tak mi się wydaje.
_________________
Parkiet Katowice
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-03-2021, 16:07
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

A czy ktoś z Was planuje może budowę willi? Jeśli tak, to trafiłam ostatnio na fantastyczny gotowy projekt takiego domu na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/willa-parterowa-2. Na mnie zrobił on naprawdę duże wrażenie A Wam jak się podoba?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-04-2021, 09:36
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

Projekt na indywidualne zamówienie to ogromny wydatek. A teraz jest tyle gotowych projektów domów, że spokojnie można znaleźć coś dopasowanego do naszych potrzeb. Bardzo fajne i nowoczesne projekty ma na przykład to biuro projektowe https://projektyzwizja.pl/ . Są wygodnie podzielone na różne kategorie. Taki projekt zawsze można poddać lekkiej adaptacji i jeszcze bardziej dopasować go "pod siebie".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-05-2022, 09:12
koki koki is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 56
Domyślnie

Wybierając projekt warto dobrze zaplanować rodzaj ogrzewania. Obecne ceny ekogroszku są tak wysokie, że warto ograniczyć przyszłe koszty ogrzewania. Jeśli mamy większy budżet warto pomyśleć o przejściu na pellet lub coś bardziej ekonomicznego w utrzymaniu, czyli PC
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-05-2022, 16:18
conn.tyreek's Avatar
conn.tyreek conn.tyreek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 4
Domyślnie

Czy projekt domu energooszczędnego jest trochę droższy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-07-2022, 14:57
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 490
Domyślnie

Jeżeli chodzi o projekty domów to powiem wam, że jak dla mnie najlepszą firmą jest jednak http://szeszula.pl/projekty-domow.html . Tutaj usługi świadczone są na najwyższym poziomie także warto na nich postawić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-12-2022, 16:56
InaKa InaKa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 212
Domyślnie

Kiedyś myślałam, że tylko indywidualny. Ale jak przyszło do budowy własnego to zdecydowałam się na projekt gotowy. Okazało się, że wybór jeśli chodzi o projekty domów jednorodzinnych jest ogromny i bez problemu można wybrać coś dla siebie. I to dużo taniej niż przy projekcie na zamówienie. Jeśli szukasz takich gotowych projektów to sprawdź Domywstylu. Piękne domy, funkcjonalne i dopasowane do potrzeb różnych użytkowników.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.