kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-05-2019, 09:11
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie Sklep z sukienkami

Cześć dziewczyny ....najwyższy czas odnowić swoją garderobę, nie mam czasu biegać po sklepach, a właściwie w moim mieście nie ma już sklepów z fajnymi ubraniami, a na wyjazd na zakupy do galerii nie mam teraz czasu więc potrzebny jest mi sklep internetowy z sukienkami, jakiś sprawdzony przez was, i chciałam was zapytać w jakich sklepach kupujecie sukienki, na lato, do pracy itd. No i najlepiej to nie za jakieś kosmiczne pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-05-2019, 20:15
kolorowyptak kolorowyptak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja mam podobny problem..kompletnie nie mogę znaleźć żadnych ubrań ostatnio.. chętnie się dowiem co polecacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-05-2019, 19:45
Tikea Tikea is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domyślnie

Oj zdecydowanie się zgadzam! Na odświeżenie garderoby czas najwyższy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-05-2019, 08:51
zuzkazz25 zuzkazz25 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 18
Domyślnie

W sieci jest bardzo dużo sklepów, w których można znaleźć fajne i niedrogie sukienki.
__________________
Zabawki dla dzieci https://malesmyki.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-05-2019, 09:15
madusia madusia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 23
Domyślnie

Latem chętnie nosimy sukienki, ponieważ nikt nie zaprzeczy, że są wygodne, przewiewne i bardzo kobiece. Kiedy decydujemy się założyć sukienkę, to wystarczy jeszcze tylko dobrać do niej odpowiednie buty i torebkę, żeby stworzyć całą stylizację. Jeśli szukasz idealnej sukienki na upalne dni, to koniecznie musisz przejrzeć w sklepach internetowych, tam mają modne sukienki na ten sezon. Mi podobaja się te z falbankami i wzorzyste.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-05-2019, 18:15
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

Czy to lato czy wiosna a może zima, uważam , że kobieta powinna nosić sukienki o każdej porze roku. W końcu mamy ogromny wybór kreacji na dowolną porę roku, na dowolną okazję. Wystarczy tylko włączyć przeglądarkę w internecie i już mamy nowinki modowe. Nie wychodząc z domu wiemy jak się ubrać by nie być tego lata psse. Jednej podobają się krótkie z wycięciami, drugiej długie z koronkami. Każda jest z nas inna jak inna jest pogoda. Tak to już jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-05-2019, 18:21
Kati10 Kati10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 121
Domyślnie

Długo nie mogłam się przekonać do noszenia sukienek, ale w końcu się przełamałam, gdy zobaczyłam jakie ładne są w asortymencie tego sklepu https://www.cocomoda.pl/s . Ceny są wyjątkowo przystępne i aż się zdziwiłam, że tak dobra jakość może tak atrakcyjnie kosztować. Zaryzykowałam i zamówiłam sobie jedną na próbę, później drugą, a teraz oficjalnie oświadczam, że jest to jedyny sklep, w którym się cała ubieram
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-06-2019, 11:49
Alicja23 Alicja23 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 2
Domyślnie

Ja zamawiam już teraz tylko przez internet jednak to duża oszczędność czasu Ostatnio kupiłam piękną sukienkę w Beksa Shop! Sukienka oliwkowa z falbanką, no cudo po prostu Wygląda niesamowicie elegancko i noszę ją zarówno do pracy, jak i na jakieś większe okazje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 07-06-2019, 11:38
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

Juz dwa razy zamawiałam sukienki ze sklepu https://www.lejdi.pl/k103,odziez-dam...ie-suknie.html i muszę powiedzieć że ich jakość jest naprawdę doskonała. Pasują na mnie jak ulał i myślę że nie raz jeszcze coś stąd zamówię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 07-06-2019, 12:08
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Wszystko zależy od okazji na jaką trzeba kupić sukienkę. Jest ich dość sporo. Patrzyłam na sukienki na wesele, bo szukam długiej, ale wygodnej. Tu https://www.merg.pl/product-pol-7581...m-bordowa.html widziałam szyfonową bordową sukienkę. Coś takiego z krótkim rękawem może być wygodne na wesele.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.