kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-11-2019, 11:45
frutka frutka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2
Domyślnie białko jest fit?

Cześć koleżanki!
Od paru miesięcy chodzę na siłownię, żeby zgubić parę rozmiarów... a że efekty przychodzą powoli, to zaczęłam się rozglądać za jakimiś ZDROWYMI wspomagaczami. I zdziwiła mnie jedna rzecz: że odżywkę białkową https://taniesuple.com/pl/2705-sport...000003345.html poleca się "miłośnikom fitnessu"!
A dałabym sobie rękę uciąć, że białko stosuje się na zwiększenie masy, a nie jej redukcję i modelowanie sylwetki

Ostatnio edytowane przez frutka : 13-11-2019 o 10:08.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-11-2020, 10:36
wlynch wlynch is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 4
Domyślnie

Białko odgrywa ogromną rolę w diecie osób uprawiających sporty siłowe, wytrzymałościowe oraz osób chcących zredukować wagę ciała. Sprawdza się nie tylko jako uzupełnienie diety, ale ma też wpływ na regenerację potreningową, jak i na sam przebieg treningu. Na rynku dostępny jest szeroki wybór odżywek białkowych o różnych smakach i formach.

Ostatnio edytowane przez wlynch : 25-11-2020 o 10:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-02-2021, 23:16
Elena Elena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 26
Domyślnie

Całkiem niedawno przeglądając internet natknęłam się na bardzo ciekawego bloga i był tam właśnie bardzo obszerny wpis o białkach https://onedaymore.pl/blog/bialko-zr...ty-bialkowe-2/. Cały wpis Ja chyba nie do końca zdawałam sobie sprawę jak jest ono ważne w żywieniu człowieka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 14-06-2021, 12:21
sheridan53's Avatar
sheridan53 sheridan53 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 4
Domyślnie

Białko jest niezbędnym składnikiem diety, zwłaszcza osób aktywnych. Zmniejsza apetyt i przyspiesza metabolizm, dzięki czemu wspomaga skuteczne odchudzanie. Sprzyja także regeneracji mięśni po treningu. Do produktów bogatych w białko zalicza się pokarmy pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, przy czym jedynie te pierwsze dostarczają białka pełnowartościowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-07-2021, 14:56
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Akurat jeśli o mnie chodzi to polecam zastanowić się nad taką opcją jak Dieta pudełkowa od Mój Catering poniewaz od jakiegos czasu nie mam kiedy gotowac, przygotowywac sobie posilkow do pracy takich wartosciowych jakbym chciala, żebym również mogła się po prostu dobrze na niej czuć. U nich wszystko zbilansowane, dostarczone na czas i policzone również pod względem kalorycznym!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-08-2021, 16:58
agataa12 agataa12 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 68
Domyślnie

Cześć kochane. Białko służy nie tylko do budowy masy mięśniowej, ale odpowiada również za jej utrzymanie. Dlatego bardzo ważne jest żeby zapewniać organizmowi jego odpowiednią ilość, nawet jeśli nie zależy nam na zwiększeniu masy mięśniowej. Odchudzając się tracimy nie tylko tłuszcz, ale przy złej diecie także mięśnie! Tak samo jak inne składniki odżywcze, białko jest bardzo ważne. Tylko zamiast odżywek białkowych lepiej jest prowadzić zdrową dietę. Ja tak robię. Polecam robić sobie placuszki bananowe fit na śniadanie i wtedy nie potrzeba żadnych odżywek, bo wszystko mamy zapewnione w posiłkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 01-09-2021, 14:16
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Dobra propozycja, tym bardziej jeżeli nie chcesz się bawić w samodzielnie wyciskanie soków, zakupy codziennie nowych produktów itd. To w przypadku SportFoodSoki i ich detoks sokowy masz wszystko odpowiednio policzone i zbilansowane na cały dzień. Dla mnie super sprawa za naprawdę rozsądną cenę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.