kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Towarzyskie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 09-12-2020, 08:50
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 591
Domyślnie

Nie znam w ogóle tego biura ale podobno Jastrzębie to ładne miasto, do mnie jednak bardziej przemawia stolica i to tam szukam sobie mieszkania do zamieszkania, fajne osiedle widziałam na Białołęce i można mieszkanie na osiedlu Apartamenty Ostródzka kupić także z wykończeniem pod klucz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 08-02-2021, 21:32
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Czasami lepiej niż do banku wybrać się do dewelopera, który ma mieszkania idealne i pomaga w załatwieniu kredytu. Wiem bo znajoma mówiła, że tak jest. Kreator dom ma kilka nowych inwestycji w Warszawie więc odsyłam do nich - http://kreatordom.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 11-09-2021, 07:12
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jestem ciekawy jak szalonej udał się kontakt z biurem cn-kaczmarek.pl Ja jestem z nich bardzo zadowolony. Bardzo szybko znaleźli odpowiednie mieszkanie dla mnie w Pszczynie. A ponieważ tu też mieści się ich biuro, to i teraz mam z nimi kontakt. Jak was interesuje mieszkanie na śląsku, to warto się z nimi skontaktować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 17-02-2022, 13:45
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

Szukając przede wszystkim obiecujących inwestycji deweloperskich to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę mojego ulubionego dewelopera Lokum Deweloper https://lokum-deweloper.pl/oferta/lokum-da-vinci/ który buduje osiedla zarówno we Wrocławiu, ale również Krakowie. Dlatego warto zajrzeć na ich stronę, gdzie także będziecie mogli sprawdzić dostępną ofertę lokali usługowych, ale również mieszkania dla siebie oraz na wynajem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 02-03-2022, 06:31
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Deweloper idealny to rzetelny, słowny i z dużym doświadczeniem np ten https://slawbud.pl/kontakt/ Sprwdziłam opinie i są bardzo pozytywne. A poza tym ma bardzo ciekawe oferty mieszkaniowe. Wstąpnie się z nimi poznałam patrząc w zakładki. Teraz umawiam się na spotkanie by poznać więcej szczegółów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 05-03-2022, 15:42
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 678
Domyślnie

Dzięki ale ja chcę kupić mieszkanie, podobają mi się te na Osiedlu Poematu, takie mi w zupełności wystarczy, ważne że będę miała blisko do pracy i nie będę już musiała stać w korkach na wylotówce
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.