kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1151  
Stary 21-09-2021, 12:46
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Inwestuje w nieruchomości od wielu lat korzystając z usług firmy Condo. Są to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży hotelarskiej i finansowej. Zainteresowanym inwestowanie w condohotele polecam wejść na strone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1152  
Stary 22-09-2021, 17:37
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 175
Domyślnie

Można również pomyśleć nad tym by wprowadzić program lojalnościowy, który przyniesie wam wiele korzyści. Moim zdaniem jest to świetna opcja jeżeli chcemy zwiększyć naszą sprzedaż. W przypadku gdy chcemy sprzedać swój produkt to jednak warto pomyśleć nad tym by wdrożyć program lojalnościowy dla klientów. Jeżeli jesteście zainteresowani to możecie podjąć współpracę z https://viscale.pl , jest to firma, która buduje dedykowane programy lojalnościowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1153  
Stary 25-09-2021, 16:47
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Ja znalazłem też dobre usługi IT we Wrocławiu. Dzięki temu nie muszę się przejmować już kwestiami technicznymi, usterkami itd. Po prostu zgłaszam do i po godzinie mam już specjalistę, który zajmuje się problemem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1154  
Stary 26-09-2021, 12:08
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Warto też sprawdzić, jakie są normy oświetlenia na stanowisku pracy. To bardzo ważne, szczególnie przy pracy precyzyjnej. Dzięki temu nasi pracownicy będą mniej narażeni na choroby wzroku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1155  
Stary 26-09-2021, 19:56
witolek witolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 305
Domyślnie

Po prostu od dobrego pomysłu, a resztę się już jakoś stopniowo ogarnie. Warto tez pamiętać o reklamie, bo to często jest pomijane początkowo, a konkurencja jest liczna i łatwo zostać pominiętym. Tu polecam agencję https://marketingtorun.pl/ która od początku mojej działalności pomagała mi poprzez marketing internetowy, dzięki czemu marka była znacznie lepiej widoczna w wyszukiwarkach sieciowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1156  
Stary 08-10-2021, 07:57
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Transport zawsze się zwróci! Niemniej dziś już na wstępie z rozpoczęciem takiej działalności pomyślałabym o monitoringu GPS od sprawdzonego dostawcy, np. Verizon Connect
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1157  
Stary 08-10-2021, 13:12
vwaters's Avatar
vwaters vwaters is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 4
Domyślnie

Hej, prowadzę własną działalność gospodarczą i okazało się, że muszę przeprowadzić audyt sprawozdania finansowego. Jest to bardzo ważna sprawa, ponieważ muszę uzyskać informację o realnej kondycji mojej firmy. Czy polecacie jakiś profesjonalistów z tej dziedziny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1158  
Stary 10-10-2021, 22:56
Paulisss Paulisss is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 991
Domyślnie

Witam,bardzo zalezy mi na tym,aby nawiazac wspolprace z agencja pracy,ktora pomoze mi w rekrutacji pracownikow. https://antal.pl/dla-pracodawcy/uslu...acting-ssc-bpo Co sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1159  
Stary 12-10-2021, 06:05
groszek groszek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 134
Domyślnie

Gdzie zamawiacie odzież reklamową? Ja ostatnio trafiłam na ofertę tej firmy GQB i zastanawiam się nad skorzystaniem z niej. Chciałabym zamówić koszulki z haftowanym logiem mojej firmy. myslę, że będą idealna reklama.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1160  
Stary 14-10-2021, 15:13
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 086
Domyślnie

Z pewnością już na samym początku powinniśmy pomyśleć o stworzeniu strony internetowej, która okaże się dobrą wizytówką firmy. Rzecz jasna zlećmy to firmie, na przykład projektującej strony internetowe w Łodzi https://coolone.pl/strony-internetowe-lodz/ gdzie ludzie tworzą z pasji, dzięki czemu każda ze stron jest inna, wyjątkowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.