kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Sex
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #161  
Stary 08-09-2021, 10:12
ganiks ganiks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 547
Domyślnie

Z tego co wiem, to leki na potencje https://esterydy.pl/libido/ są skuteczne, jeśli z nich nie korzystałeś to spróbuj, może akurat Ci pomogą. Mój znajomy je brał i był zadowolony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #163  
Stary 30-10-2021, 12:18
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

U mnie wystarczającym środkiem który powoduje, że mam większą ochotę na igraszki to są moje tabletki antykoncepcyjne vines. Dzięki nim libido mam wysokie i z tego faktu staram się korzystać A mój facet też jest z tego zadowolony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #164  
Stary 16-11-2021, 13:30
whiterabbit119 whiterabbit119 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1
Domyślnie

Moim zdaniem czasami warto się odpowiednio "nastawić". Na blogu opisałam to, jak powinna wyglądać "poprawnie wykonana" gra wstępna oraz to, jak należy postępować w przypadku gdy wydaje Ci się, że nudzi Cię Twoje życie seksualne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #165  
Stary 29-11-2021, 16:41
kamila123x kamila123x is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1
Domyślnie

Ja szukając uczucia także przyjemności używam od dwóch lat ze strony Portal Randkowy tylko zweryfikowane konta również mężczyźni skłonni do spotkań naprawdę polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #166  
Stary 29-12-2021, 19:16
pawel448 Mężczyzna pawel448 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 1
Domyślnie Ranking

Cytat:
Napisał Kaśka
Cześć dziewczyny. Czy polecicie jakiś środek, który zwiększy ochotę na seks?
Zerknij na stronę https://mojseksuolog.pl/blog/porady/...do-dla-kobiet/ Jest tutaj kilka dobrych środków, które mogą zrobić różnicę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #167  
Stary 06-01-2022, 10:06
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

Sprawdź Valetta jest genialną propozycją sklepu w którym znajdziecie mnóstwo propozycji, jeśli chodzi o stylową i dobrze wykonana bieliznę damską w nowoczesnym wydaniu. Z resztą zaglądając do kategorii między innymi body koronkowe https://valetta.pl/ które na mnie zrobiły zdecydowanie największe wrażenie i jestem przekonana, że będziecie pozytywnie zaskoczeni propozycjami, jakością wykonania i też świetnymi cenami!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #168  
Stary 03-02-2022, 17:44
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 568
Domyślnie

Jeżeli chodzi o mężczyzn to zdecydowanie wart wypróbować tabletki Kamagra, jeżeli to chwilowe problemy wynikające z dużego stresu albo nadmiernego zmęczenia to warto próbować poradzić sobie z tym samodzielnie. Mojemu partnerowi bardzo pomogło takie rozwiązanie. jak chcecie sprawdzić szczegóły to możecie zajrzeć na stronę apteki.

Ostatnio edytowane przez nowa.kamila : 11-02-2022 o 14:06.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #169  
Stary 17-05-2022, 07:36
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

To zależy czy w ogóle preferujesz jakieś gadżety erotyczne. Jeżeli tak to moge Ci polecić masażer svakom emma znajdziesz w internecie więcej informacji na ten temat, ale z własnego doświadczenia mogę Ci tylko podpowiedzieć, że warto korzystać z tego rodzaju gadżetów erotycznych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #170  
Stary 20-05-2022, 10:05
domi.nika domi.nika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 293
Domyślnie

warto wyregulowac sobie poziom witamin - zrobic badania moze czegos brakuje i brac dobre suplementy


_________________
https://www.baciarek.pl/witamina-k/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.