kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-08-2021, 20:22
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Cytat:
Napisał AnitaT
Ja zdecydowałam się na opcję z cateringiem i jestem mega zadowolona z tego rozwiązanie. Jedzonko dostarcza mi Wygodnadieta, dzięki nim w końcu jem zdrowo i smacznie a to najważniejsze

Też od nich zamawiam Na prawdę dobrze karmią, jedzonko jest starannie przygotowane, kolorowe i świeże. A co dla mnie wazne, w końcu nie spędzam połowy dnia w kuchni na gotowaniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 01-09-2021, 13:29
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

A czy próbowałyście już może w takim razie takiej opcji, jak dieta odchudzająca Jeżeli jeszcze nie, to jak najbardziej warto zajrzeć do oferty przygotowanej przez SportFoodSoki, żeby oczyścić organizm i jednocześnie zadbać o samopoczucie oraz skutecznie zrzucić nadmiar kilogramów!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 02-09-2021, 14:56
kiszq kiszq is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 13
Domyślnie

Ja jestem osobiście bardzo zadowolona z cateringów, świetna sprawa i wygoda .Mam swoje dwa faworyty, wg. mnie są najlepsze. PowerMeal'a oraz Masterdieta. Jakby coś, polecam sprawdzić :
catering dietetyczny Poznań od Power'a
catering dietetyczny Kraków od Power'a
dieta pudełkowa Poznań od Power'a
oraz
dieta pudełkowa katowice od Masterdiety
dieta pudełkowa wrocław
tu większe miasta, dowożą prawie w całej Polsce, więc możecie sprawdzić Wasze miasta, naprawdę do smaczne i co najważniejsze waga w końcu mi leci! Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 02-09-2021, 19:22
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Ostatnim czasem zaniedbałam nieco siebie. Można powiedzieć, że w ogóle zapomniałam o jedzeniu. Praktycznie zapycham żołądek różnymi wafelkami, kawą, raz po raz fast foodem. Przez co przytyłam i źle się czuję. Ostatnio koleżanka mnie nakierowała na catering dietetyczny https://lightcatering.pl/ i tak pomyślałam, że wypróbuję właśnie taką dietę pudełkową. Ponoć przygotowane przez nich posiłki są zróżnicowane i bardzo smaczne. Jutro po raz pierwszy mają mi dowieźć pudełka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 20-09-2021, 12:27
kazimierka kazimierka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 628
Domyślnie

A gotujecie sami? super dietetyczne dania da się przyrządzić ja też żeby nie marnować jedzenia to na bieżąco przez tą aplikację*zamawiam - https://www.jokr.com/ i korzystam z ich promocji bo często fajne kody dają*
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 26-09-2021, 15:45
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Fajna opcją jest catering dietetyczny Ja zamawiam Wygodnądietę i przyznam, że nie przypuszczałam, że będąc na diecie można jest tak smacznie Posiłki są różnorodne i kolorowe, bardzo przyjemnie otwierać takie pudełko;D
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.