kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-04-2021, 10:06
Miriam33 Miriam33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 994
Domyślnie masaż

Witam, ostatnio moje mięśnie nie mają się za dobrze, bardzo dużo pracuje siedząco i moje ciało nie ma się najlepiej. Oczywiście stopniowo zaczęłam wdrażać więcej ruchu, ale szukam czegoś dodatkowego. Czy masaż wrocław nadaje się na "to coś"? Jak wasze samopoczucie zmienia się po masażach? Lepiej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-04-2021, 22:12
agnesss agnesss is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 4
Unhappy

Jak ja kocham masaże. Blask świec, relaksującą muzyka i ten kojacy dotyk... ale ostatnio ze względów finansowych nie mogę sobie na nie pozwolić ech szkoda.
Też 8 godzin spędzałam w pozycji siedzącej i znam ten ból. Zwiększona dawka ruchu to było w moim przypadku wybawienie. Zaczęłam jeździć konno i zapisałam się też na pole dance na początku było ciężko, bo jeszcze doszły zakwasy,ale z miesiąca na miesiąc coraz lepiej. Tak więc ćwicz ćwicz kochana, najlepiej pod okiem trenera, bo najlepiej gdy ktoś nas motywuje, wtedy nie oszukujemy
A dla własnej przyjemności i dodatkowego rozluźnienia mięśni zakupiłam matę masującą Medivon Cosy Vibra. Zapalam świeczuszki zapachowe, odpalam muzykę relaksacyjną z YouTuba, gaszę światło, uruchamiam masaż i odlatuję To jest czas tylko dla mnie. Moje prywatne SPA

Ostatnio edytowane przez agnesss : 19-04-2021 o 22:14.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-04-2021, 08:34
farah557 farah557 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 329
Domyślnie

Kiedyś na stronie http://www.bbk-oprawamuzyczna.pl/ znalazłam ciekawy artykuł o spa w hotelu Bristol Busko. Pojechałam, sprawdziłam i polecam, super miejsce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-06-2021, 09:20
Sara9000's Avatar
Sara9000 Sara9000 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 121
Domyślnie

Dobry masaż na pewno się przyda. On na pewno wspaniale relaksuje całe ciało. To jest świetne moim zdaniem!!!
___________________
Praca licencjacka z Marketingu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-01-2022, 09:54
Kazikdobry Kazikdobry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 553
Domyślnie

Polecam do przeczytania ciekawy artykuł w temacie masaży i spa.
https://www.d3k.net.pl/masaze-ursynow/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-01-2022, 17:06
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Masaże to super sprawa, zdecydowanie mogę wam je doradzić, pomagają na bóle, spięte ciało, a masaż relaksacyjny to sama przyjemność i ukojenie. W Bydgoszczy bardzo fajny wybór masaży, w tym masaże klasyczne, lecznicze, sportowe, relaksacyjne macie w Centrum Rehabilitacyjnym Sonatio https://www.sonatio.pl/oferta/masaz Warto ich sobie sprawdzić, bo pod względem cenowym też jest tam w porządku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-01-2022, 22:55
lenkaa lenkaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 59
Domyślnie

Jeśli cierpisz na silne bóle kręgosłupa, które nie znikają to najlepszym wyjsciem będzie wizyta u fizjoterapeuty. Od siebie mogę polecić fizjoterapię w tym miejscu https://technologiaciala.pl/ Pracuja tam świetni specjaliści, którzy naprawdę mogą pomóc. Ja chodze na fizjoterapię od roku i jest duża poprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-01-2022, 13:50
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Prawdę mówiąc, to ja nie mogę nic na ten temat powiedzieć, bo nie znam się na prowadzeniu gabinetu. Jedynie, co słyszała, to to, że wywiad z pacjentem fizjoterapia obowiązana jest prowadzić, tak jak lekarz. Warto jednak dodać, że ważne jest wysłuchanie objawów pacjenta, a to dlatego, że jednak to odczucia stanowią dużą wskazówkę, co należy leczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 08-04-2024, 12:50
mireya.yost's Avatar
mireya.yost mireya.yost is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2024
Posty: 4
Domyślnie

Fizjoterapeuci zajmują się diagnostyką i leczeniem nieinwazyjnym schorzeń i problemów występujących w obrębie układu ruchu, usprawnianiem narządów ruchu, pomocy w powrocie do zdrowia po urazach stawów i mięśni. Korzystaliście z takiej pomocy? W sieci znalazłam ten gabinet fizjoterapii w Lublinie - https://fizjomore.pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.